בית / חדשות מקומיות / התנדבות במקום דוח לבני נוער בקרית מוצקין

התנדבות במקום דוח לבני נוער בקרית מוצקין

בני נוער עד גיל 18 בקרית מוצקין שנרשם נגדם דוח יוכלו להמיר את התשלום הכספי בעבודות התנדבות בקהילה. כך אישרה מועצת העיר קרית מוצקין.

בקרית מוצקין, כמו בשאר הקריות, מתמודדים האזרחים באמצעות הפיקוח העירוני בתופעה של בני נוער שמקימים רעש, מפריעים את המנוחה וגורמים לנזק לרכוש ציבורי ופרטי בעיקר בשעות הלילה המאוחרות ובמיוחד בזמן חופשות מבית הספר. הפיקוח העירוני, במרבית המקרים, מרחיק אותם מהמקום ולעיתים נרשם נגדם דו"ח על פי חוק העזר העירוני בסך 475 שקלים.

יריב גסר. צילום: דורון גולן
יריב גסר. צילום: דורון גולן

מנכ"ל העירייה, יריב גסר, הסביר כי ישנם תנאי סף שצריכים להתקיים על מנת להמיר את הדוח הכספי בעבודת התנדבות בקהילה כמו שמדובר בדו"ח ראשון, לא מדובר במקרה של התחצפות או אלימות כלפי כלפי פקח או שוטר, ולא מדובר במעשה של נזק לרכוש בנוסף על הקמת הרעש.

בני נוער שעומדים בתנאי הסף יופנו אל יחידת הנוער העירונית שתשבץ אותם בעבודות התנדבות בקהילה ותפקח על השעות שהם מבצעים. לדברי גסר, לאחר שיחידת הנוער העירונית תאשר שאכן אותו נער סיים את עבודות ההתנדבות בקהילה, תמיר העירייה את הדו"ח הכספי באזהרה בלבד. גסר ציין עוד כי מבחינה ביטוחית, כל נער שיופנה לעבודות התנדבות בקהילה מבוטח על ידי העירייה. ההצעה אושרה פה אחד על ידי 15 חברי מועצת העיר.

בדוק גם

אנאל עבו (צילום באדיבות המשפחה)

חולמות להיות נסיכות: אנאל וטליה חלו בסרטן ורוצות להגשים חלום

  אנאל עבו בת 5 מטבריה  וטליה  לוי בת 6מקרית טבעון, הכירו במחלקה האונקולוגית בבית …

פלנתניה צילום יחצ

פלנתניה: תצפית טלסקופים בערב שישי

  אחרי שהפעילות לפני חודש סחפה מעל אלף איש לפלנתניה בנתניה ועל-פי תכנית העבודה לשנת 2018 יפעל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *