בית / קריות / חדשות קריות / התחזה לעובד עירייה וגנב את מפתחות ביתה של ניצולת שואה

התחזה לעובד עירייה וגנב את מפתחות ביתה של ניצולת שואה

השיטור העירוני של קריית מוצקין נחלץ  לעזרתה של ניצולת שואה בת 92 שהמפתח לביתה נגנב בידי גבר שהתחזה לעובד עירייה ואנשיו החליפו עבורה את מנעול הדלת במנעול חדש על מנת שתוכל לשהות בבטחה בביתה.

 ביום רביעי שעבר, בצהרי היום, הגיע גבר כבן 40 לדירה ברחוב רנ"ס בקריית מוצקין, שבה מתגוררת הקשישה, דפק על הדלת והציג את עצמו לפני הקשישה והמטפלת שלה כעובד של עיריית קריית מוצקין שהגיע לבדוק את מצב הצנרת בבניין. הוא ביקש מהמטפלת שתיגש לברזים בבית כדי לבדוק אם המים זורמים והצהיר שבינתיים הוא יפנה לקחת סולם כדי לעלות לגג. בזמן שהמטפלת ניגשה למטבח לבדוק את ברז המים, ניצל החשוד את היותה של הקשישה לבד בסלון ולקח את צרור המפתחות שהיו תלויים על קיר בקרבת הדלת ונעלם.

השיטור העירוני קרית מוצקין מחליף את המנעול בביתה של הקשישה. צילום: דוברות העירייה
השיטור העירוני קרית מוצקין מחליף את המנעול בביתה של הקשישה. צילום: דוברות העירייה

מששבה המטפלת לדלת הבחינה כי צרור המפתחות נעלם עם החשוד והיא טלפנה מייד אל המשטרה. למקום הגיע צוות פקחים ושוטרים מהשיטור העירוני של קריית מוצקין. הפקחים העירוניים, מתן בן שמחון וחוסני סלאח, והשוטר איגור טקץ' הרגיעו את הקשישה ואת המטפלת וגבו  עדות מהמטפלת שנתנה להם תיאור של החשו שהופץ בקרב ניידות השיטור של תחנת זבולון.

צוות השוטרים והפקחים החליט להחליף מכספו את מנעול הדלת מייד כדי להבטיח שאף אחד לא יחדור לבית. הם רכשו עבורה מנעול חדש מחנות סמוכה והצטיידו בכלים להתקין את המנעול החדש בביתה של הקשישה. משנודע לראש העירייה, חיים צורי, על המקרה, הוא צלצל אל הפקחים ושיבח אותם על פעילותם. צורי הורה כי הרשות תישא בעלות החלפת המנעול ותשיב לפקח ששילם את כספו. תיאורו של החשוד במעשה: גובהו כ-1.80 מ'. שיער קצוץ, צבע שיערו שחור. היה לבוש מכנס שחור וחולצה שחורה, ללא מבטא מיוחד.

בדוק גם

גרש פישמן צילום רותי ברמן

נתניה: ישראל ביתנו וסיעת רימונים התאחדו

חברי מועצת העיר נתניה מסיעת רימונים: גרש פישמן ונפתלי בחטיאר חזרו הביתה. השניים החליטו להתאחד …

לא ניתן לשום זבוב בבקבוק להפריע לנו".

צורי: "יש צורך הכרחי להצערת האוכלוסייה בשכונות הוותיקות בקרית מוצקין"

עיריית קריית מוצקין באמצעות החברה הכלכלית, יוזמת כנס התחדשות עירונית בו תכריז על מדיניות עירונית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *