מבזקים
בית / קריות / חדשות קריות / התופרת תפרה את האצבע

התופרת תפרה את האצבע

למחלקה לאבחון דחוף, שמפעילה כללית בקרית הבריאות זבולון, נכנסה בבהלה אישה, בת 54, מלווה בבתה, והציגה אצבע שעמוק בתוכה נעוצה סיכת מכונת תפירה. התברר, שהאישה, תופרת במקצועה, הפעילה בטעות את דוושת מכונת התפירה בעת שניסתה להשחיל חוט בקוף המחט, וכתוצאה מכך ננעצה המחט באצבעה. היא הגיעה למחלקת טראומה בזבולון כאובה מאד ובעיקר מבוהלת.

מחט באצבע. צילום: דוברות כללית
מחט באצבע. צילום: דוברות כללית

צוות המחלקה – ד"ר רומן ברמן הטראומטולוג והאחות חדווה גוטרמן – החל מיד בטיפול. נערכה בדיקה של כיפוף האצבעות ובדיקות נוספות, כדי לוודא שאין פגיעה עצבית. כשזו נשללה, ניתנה זריקת הרדמה והסיכה נשלפה במיומנות. אז בוצע צילום, כדי לוודא שאין שבר בעצם, והתברר שהכול תקין. על כן, קיבלה התופרת חיסון טטנוס, נחבשה והופנתה להמשך טיפול ומעקב במרפאתה.

האישה אסירת תודה על כך שבתוך זמן קצר קיבלה את מלוא הטיפול במרפאת כללית, באווירה הנינוחה במרפאה. לשמחתה, ציינה, הייתה לה כתובת קרוב לבית לקבלת הטיפול ולא נאלצה להרחיק עד לחדר מיון ולהמתין שם זמן רב לטיפול.

בדוק גם

דוד דוידיאן צילום: אדריאן הרבשטיין

"החלום שלי הוא לראות שלום עם הערבים"

בגיל 29 עלה דוד דוידיאן מאיראן לישראל והיה חלק ממייסדי העיר נהריה. במהלך השנים היה חלק בלתי נפרד ממועצת הפועלים בעיר והפך ל'אבא של הגרוזינים' כי התמסר לקליטת עלייה. היום, לאחר שחצה את גיל 86, הוא מתגעגע למולדתו איראן, נדהם מהשנאה לישראל ומייחל לימים של שלום

סמלת נועם רובו. צילום: דוברות העירייה

אות נשיא המדינה לסמלת נועם רובו מקרית אתא

בין 121 החיילים שקיבלו  את אות הנשיא זכתה בין יתר גם סמלת נועם רובו מקרית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *