מבזקים
בית / קריות / חדשות קריות / התופרת תפרה את האצבע

התופרת תפרה את האצבע

למחלקה לאבחון דחוף, שמפעילה כללית בקרית הבריאות זבולון, נכנסה בבהלה אישה, בת 54, מלווה בבתה, והציגה אצבע שעמוק בתוכה נעוצה סיכת מכונת תפירה. התברר, שהאישה, תופרת במקצועה, הפעילה בטעות את דוושת מכונת התפירה בעת שניסתה להשחיל חוט בקוף המחט, וכתוצאה מכך ננעצה המחט באצבעה. היא הגיעה למחלקת טראומה בזבולון כאובה מאד ובעיקר מבוהלת.

מחט באצבע. צילום: דוברות כללית
מחט באצבע. צילום: דוברות כללית

צוות המחלקה – ד"ר רומן ברמן הטראומטולוג והאחות חדווה גוטרמן – החל מיד בטיפול. נערכה בדיקה של כיפוף האצבעות ובדיקות נוספות, כדי לוודא שאין פגיעה עצבית. כשזו נשללה, ניתנה זריקת הרדמה והסיכה נשלפה במיומנות. אז בוצע צילום, כדי לוודא שאין שבר בעצם, והתברר שהכול תקין. על כן, קיבלה התופרת חיסון טטנוס, נחבשה והופנתה להמשך טיפול ומעקב במרפאתה.

האישה אסירת תודה על כך שבתוך זמן קצר קיבלה את מלוא הטיפול במרפאת כללית, באווירה הנינוחה במרפאה. לשמחתה, ציינה, הייתה לה כתובת קרוב לבית לקבלת הטיפול ולא נאלצה להרחיק עד לחדר מיון ולהמתין שם זמן רב לטיפול.

בדוק גם

עו"ד עדיאל גוהר. צילום: דורון גולן

זיכרון מן העבר

בשבועות האחרונים, נחשפו תושבי נהריה לקבוצת הפייסבוק "זיכרונות ילדות מנהריה" שקמה, כמו בכל הארץ וגרמה לאנשים לשתף את זיכרונותיהם. אחד מהכוכבי הדף הנהרייני, הוא עו"ד עדיאל גוהר, שזיכרונותיו צלולים כאילו קרו אתמול. עורך הדין המכובד, מתרפק על העבר, מספר על העלייה מעיראק, הילדות במעברה עד ההצלחה הכבירה. כרוניקה של נוסטלגיה

יניב דרי (צילום: עצמי)

דרי למשרד הפנים: "חייבו את גנדלמן על הפסד כספי לקופת העירייה"

נמשכת ההתכתשות בין חבר מועצת העיר עו"ד יניב דרי לראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן. ביום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *