בית / בעלי חיים / הראה לי את פארק הכלבים בשכונתך ואומר לך מי אתה

הראה לי את פארק הכלבים בשכונתך ואומר לך מי אתה

האם פארקי הכלבים בכרמיאל נבנים ומתוחזקים בהתאם למעמדם הסוציואקונומי של תושבי השכונה בה ממוקם הפארק ? קבוצת תושביפ בעלי כלבים שפוקדים את פארק אופירה יחד עם כלביהם זועמים על מצבו של המקום, חלקם נטשו ועברו לפארק רבין. בנוסף למצב הרעוע של המתקנים, הבירזייה סגורה, כך שבעלי הכלבים מגיעים מצוידים בבקבוקי מים. לדברי התושבים אין שום מניעה לדאוג לדשא במקום, כל שעל העירייה לעשות הוא להרחיק את הגדר מספר מטרים ספורים , שם ממילא הדשא קיים והוא במצב סביר, וכך ייטב לכלבים שיהיה להם יותר מקום, שכן הפארק היום ממש צר, וגם יהיה דשא.

לעומת זאת בסיור שנער בפארק הכלבים בשכונת רבין נוטע תחושה כי לא מדובר בפארק שהוקם על ידי אותה רשות מקומית בה כל התושבים משלמים אותה ארנונה. פארק יפה, מטופח גדול, עם מדשאה רחבת ידיים, מתקנים חדישים, מקומות ישיבה מוסדרים עבור בעלי הכלבים.

מצא את ההבדלים. פארק הכלבים בשכונת רבין צילום אלכס הובר
מצא את ההבדלים. פארק הכלבים בשכונת רבין צילום אלכס הובר
פארק אופירה המוזנח  צילום אלכס הובר
פארק אופירה המוזנח צילום אלכס הובר

לפני כשנה נכתב על מצבו העגום של פארק הכלבים שבאופירה, הממוקם בלב השכונה הדרומית הוותיקה. בעירייה הובטח אז כי הליקויים יתוקנו והדרוש שיפור ושיפוץ יתבצע. אז הבטיחו.

תגובת עיריית כרמיאל באמצעות הדובר אלי שדה: "הטיפול בנושא הברזלים , אלה הוסרו מזמן. לגבי עניין הדשא אין זה פתרון  טוב כוון שבעת גשמים  עם דריכת הכלבים במקום נוצר בוץ  וכן נוצרות שלוליות . כעת המצב הינו סביר בעזרת החיפוי הקיים .  לגבי הברזייה מתקיימת בפארק עבודות תשתית ולכן הברזייה מנותקת כשהסתיימו העבודות הברזייה תשוב לפעול".

 

בדוק גם

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

מחריף המאבק. סבג (צילום יעקב רביבו)

חברי האופוזיציה לא הוזמנו לטקס חתימת הסכם הגג בנהריה

שישה חברי האופוזיציה בנהריה: שרית מולכו, אייל וייזר, גוסטבו ספקטור, אורן סודאי, יוסי זיגלמן ואור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *