בית / כללי / הקרייתים: "אני רוצה להיות מותג בעולם האיפור"

הקרייתים: "אני רוצה להיות מותג בעולם האיפור"

לנה זינמן. צילום: דורון גולן
לנה זינמן. צילום: דורון גולן

מאז שהייתה ילדה אהבה לנה זינמן לאפר את עצמה ואת החברות והיה לה ברור שזה מה שהיא רוצה לעשות כשתגדל. היום, כשהיא בת 31, נשואה ואם לשני ילדים קטנים, יש לה חלום נוסף: להיות מותג בתחום האיפור.

זינמן עלתה לארץ מאוקראינה בגיל שלוש וחצי והתגוררה בחיפה עד שהכירה את מי שהפך להיות בעלה ועברה לגור איתו בקרית חיים. "תמיד אהבתי את ההתעסקות בפנים והטיפוח" היא מספרת "חברות שלי היו באות אלי והייתי מאפרת אותן". גם בשירותה הצבאי כמשק"ית אבטחה המשיכה לאפר את החברות וגם חייל אחד שהתנדב להיות מאופר.

אחרי השחרור למדה איפור ערב וכלות ובמשך ארבע שנים עבדה בחברת איפור עד שהחליטה לצאת לדרך עצמאית ופתחה עסק משלה. "הייתי עוברת מבית לבית, משווקת את עצמי דרך חברים ודרך הפייסבוק. עשיתי המון שיתופי פעולה עם אחרים כדי שיהיה לי תיק עבודות מרשים כי בניתי את עצמי מאפס. יצרתי קשרים עם מעצבי שיער וסלוני כלות". הראשון שנתן לה הזדמנות הוא מעצב השיער ארז רייס, אצלו יש לה פינת עבודה משלה.

"הרגע הכי יפה זה הרגע שבו אני מסיימת את האיפור ורואה את ההתפעלות והחיוך של האישה שאיפרתי" אומרת זינמן "לראות את התגובה שלה ממשהו שאני עשיתי ותרמתי להרגשה שלה להיות מאושרת. האיפור זה סוג של אמנות, של ציור. אני מקבלת השראה והגלגלים במוח מתחילים לחשוב איך לאפר את מי שמולי ומה הכי מתאים לה".

זינמן מספרת שאת ההשראה היא מקבלת מדברים שהיא רואה סביבה בחיי היום יום כמו צבעים של הטבע, עבודות של אחרים ורעיונות שצצים אצלה. בתקופת הקיץ החמה היא ממליצה להקפיד על בסיס לאיפור שיהיה אווירי ופחות שומני. לעתיד היא אומרת "אני רוצה שיכירו אותי כמה שיותר, אני רוצה להיות מותג בעולם האיפור".

בדוק גם

לא משאירים ילד ברכב. איחוד הצלה

איחוד הצלה בקמפיין למניעת שכחת ילדים ברכב

בעקבות המקרים האחרונים של תינוקות וילדים שנפגעו לאחר שהושארו ברכב, מתנדבי איחוד הצלה כרמל יצאו …

שירלי עודד-דורן (צילום: שלומי גבאי)

עיריית חדרה תסיר חסימות גולשים מעמוד הפייסבוק העירוני

התיק המשפטי בעתירה שהגישו חברת האופוזיציה ויו”ר סיעת שקיפות שירלי עודד, ושישה תושבים נוספים מחדרה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *