בית / בחירות מקומיות 2018 / "העולם הפוליטי קשה לנשים, אבל לחדרה מגיע יותר"

"העולם הפוליטי קשה לנשים, אבל לחדרה מגיע יותר"

קרנית קעטבי הודיעה על התמודדותה למועצת העיר חדרה בבחירות המוניציפאליות הקרבות. קעטבי (42) תושבת שכונת בית אליעזר, נשואה ליוסי ואם ל-3, הגיעה לחדרה לפני 11 שנים מרחובות. היא מנהלת מכירות ושיווק בחברת שעוסקת ביבוא קופסאות פלסטיק.

לדבריה, נכון לעכשיו היא עוד לא יודעת אם תתמודד דרך סיעה פוליטית או פרטית: "יצאתי בהכרזה, עדיין לא הוחלט איך ומה, יש שיחות ודיבור מול כמה אנשים אבל כלום עוד לא סגור. אני מרגישה צורך לתרום ולתת לעיר יותר ממה שאני נותנת היום והכוח היחידי לעשות יותר הוא דרך המועצה עצמה, להגיע ליותר ויותר אנשים, לדאוג יותר לנוער, לחינוך שזה משהו שהוא מאוד זורם בתוכי, להכשיר ולדאוג לדור הבא".

קרנית קעטבי (צילום: פרטי)

קעטבי אומרת שהתלבטה ארוכות במשך חודשים: "העולם הפוליטי כמו שאנחנו יודעים הוא לא קל במיוחד לנשים, זה עולם שרובו של גברים, לצערי אין הרבה נשים בפוליטיקה כי זה עולם מאוד קשה ואכזר שלוקח זמן מהמשפחה שלך, אבל החלטתי שאין ברירה כי משם, מהפוליטיקה, אפשר לעשות יותר מאשר כשאתה פועל לבד עם עצמך".

בדוק גם

קרדיט צילום: מארק ניימן/ לע"מ

ריבלין: "הגליל הוא הבטחה גדולה, ואהבה גדולה כמו ירושלים"

               "מעלות-תרשיחא היא התגלמותו של חזון ארצישראלי שצריך לשמש השראה לכולנו. מודל לשכנות טובה ודוגמה נהדרת לערים מעורבות נוספות - אל מול האיומים מולנו לא נשכח גם ברגעים אלה את רגעי אסונה של מעלות-תרשיחא והשנים הרבות שבהן אתם הייתם העורף הקשה והאיתן של מדינת ישראל"

לנה יקימצ'וק (צילום: גדעון רוזנשטיין)

מופסדים אף מרוצים: מנשה/חדרה/עמק חפר נשים הפסידה בחצי גמר גביע המדינה

קבוצת הנשים מכבי מנשה/חדרה/עמק חפר אומנם הפסידה בחצי גמר גביע המדינה למכבי חיפה 3:1, אבל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *