יום שני , נובמבר 19 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / הנעדרת מנהריה נמצאה מחוסרת הכרה בבניין נטוש בנתניה
הגר קדוש אותרה מחוסרת הכרה על ידי יחידת הכלבנים לישראל "יכ"ל" בבניין נטוש בנתניה ערב ראש השנה

הנעדרת מנהריה נמצאה מחוסרת הכרה בבניין נטוש בנתניה

הגר קדוש בת 27 שנעדרה מיום חמישי בערב מבית אימה בנהריה,  אותרה מחוסרת הכרה בבניין נטוש בנתניה, לאחר שלושה ימים של חיפושים אחריה.

קרובים וחברים של קדוש הזעיקו את יחידת הכלבנים לישראל (יכ"ל)לנהל את החיפושים אחרי קדוש במוצאי שבת, אחרי שהמשטרה הכריזה עליה כנעדרת וביקשה עזרה מהציבור.

עם קבלת הפניה, מוקד יכ"ל הקפיץ עשרות כלבנים ומפעילי רחפנים לנקודת מפגש בסמוך לאזור האיכון הסלולרי של טלפון הנייד שנמצא ברשותה.

צוותים של גיפאים מתופעת טבע, כלבנים ומחפשים מיכ"ל נשלחו לסרוק שטחים ובניינים רלוונטים באזור האיכון.

לפי מידע מודיעיני הצליחו להשיג מנהלי החפ"ק שהקים יכ"ל מגורמי משטרה ומקרובים שתושאלו על ידי צוות התחקור והתשאול של יחידת הכלבנים.

לאחר מאמץ מודיעיני לא מבוטל, יכ"ל הצליחה להשיג כתובת בה הנעדרת נראתה בעבר במצב לא טוב. אחרי בדיקה מדוקדקת אותה הנעדרת בבניין ברחוב האורזים 10 באזור התעשייה בנתניה הסמוך מחוסרת הכרה לאחר שככל הנראה בלעה כדורים רבים. הצוות שאיתר אותה מיד הזעיק אמבולנס למקום והיא פונתה לבית החולים לניאדו הסמוך.

רמי טבע, המתנדב שבפועל איתר את הגר, הוא אחיה של נורית טבע ז"ל, נעדרת אחרת שאותרה לפני מספר שבועות ללא רוח חיים לאחר חמישה חודשים אחרי שנעדרה מקיבוץ כפר גליקסון. טבע היה יחד עם אריה יבין כלבן מנוסה מיכ"ל בעת האיתור.

טבע גויס ליחידה אחרי שהכיר מקרוב את הפעילות של יחידת הכלבנים שניהלה חיפושים ממושכים אחרי נורית.

משטרת ישראל דיווחה הבוקר (ראשון) שקדוש נמצא בנתניה. מבירור המקרה עולה כי נשלח צוות סיור שסרק את המבנה רק בשתי הקומות הראשונות ואילו קדוש שהתה בקומה השלישית.

 

המעוניינים לדווח על נעדר, המעוניינים להצטרף כמתנדבים ליחידה במשימות בטחון או הצלה, ותורמים המעוניינים לתרום כסף ליחידה יכולים לצלצל ל 0544876709

 

בדוק גם

ין לוי באירוע השקת פאקו רבן. צילום_ אביב חופי

גל ואלין עושות את תל אביב

 ושוב יש לנו נציגות מקומית באירוע תל אביבי שווה. גל גברעם מנתניה ואלין כהן מחדרה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *