בית / בחירות מקומיות 2018 / החרדים בחדרה: "ש”ס תהיה הסיעה היחידה הגדולה במועצת העיר"

החרדים בחדרה: "ש”ס תהיה הסיעה היחידה הגדולה במועצת העיר"

בתנועת ש"ס בחדרה, פתחו השבוע את קמפיין הבחירות עם המון אופטימיות שלא לאמר תחושת כח: יו"ר הסיעה והמשנה לראש העיר בועז ביטון מאמין שהסיעה תגדיל את כוחה הפוליטי ואפילו תכפיל אותו, עד כדי כך שהיא תהיה היחידה שתקבל 3-4 מנדטים בניגוד, להערכתו, לכל הסיעות האחרות שלא יזכו ליותר מ-2. ולמה? בגלל העשייה והגישה החיובית.

"אני מאמין שסיעת ש"ס חזור לקדצניה הבאה הרבה יתר גדולה ומחוזקת בגלל העשייה הענפה שעשינו בחמש שנים האחרונות, שירתנו את התושבים במסירות ואת כל גווני האוכלוסיה, דתיים וחילונים כאחד”, אומר ביטון, "דבר אחד אני יכול להבטיח – שהקמפיין שלנו יהיה חיובי, לא נחפש מה שלילי אצל האחר אלא מה שטוב אצלו. אנשים שעשו דברים לא צריכים לחפש מה שלילי ודפוק ולא טוב.

"העשייה שלנו מדברת בעד עצמה והיא נוגעת לכל התושבים, לא רק לחרדים. ברגע שלאנשים יש מה למכור העשייה מדברת בעד עצמה. אנחנו בעצם הולכים לקמפיין חיובי וזה הזמן לקרוא לכל להמועמדים החדשים והישנים אלה שרוצים להיות חברי מועצה ושלמור על הכסא שלהם – די עם מערכת ההשמצות המכוערת, מריבות לחפש מה דפוק אצל השני, תתחילו לחפש מה טוב אצל אחרים, מה עשיתם ומה אתם רוצים לעשות טוב למען הציבור".

בועז ביטון לבחירות צילום פרטי
בועז ביטון לבחירות צילום פרטי

כחלק מתחילת הקמפיין התמלאה העיר בשלטי פרסום של הסיעה עם הסלוגנים "עשיה מנצחת". ו"בועז ביטון , איש של עשיה". לדברי ביטון, הסיכויים שלהם להצליח במערכת הקרובה טובים כי לא המצביעים שלהם אולי בניגוד למה שאפשר היה לצפות, הם לא רק חרדים: "הציבור שמצביעה לנו הוא מעורב. אני מכיר מאות רבות של מצביעים שהם חילונים גמורים וגם שהם מחללי שבת וגם מסורתיים שמצביעים לש"ס. ש"ס היא מפלגה שאמנם מייצגת ערכים של יהדות ומסורת במטרה לשמור על הזהות היהודית של העיר והמדינה אבל מעבר לזה האסטרטגיה הגדולה שלנו בלשרת את האזרח לא מפרידה בין מי שיש לו או אין לו כיפה.

"היעד שלנו בעזרת השם לגדול מינימום ל-3 או 4 מנדטים, ולדעתי נהיה המפלגה הגדולה ביותר בחדרה. בקדנציה הבאה לראש העיר תהיה לדעתי מערכת הרכבת קואליציה מורכבת ביותר כי לכל המפלגות יהיו עד 2 מנדטים ואנחנו נהיה הכי גדולים".

 

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *