יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / חדשות מקומיות / החלו עבודות להקמת חוף רחצה שלישי בקרית ים

החלו עבודות להקמת חוף רחצה שלישי בקרית ים

בחלק הצפוני של רצועת החוף בקרית ים החלו בתחילת השבוע שעבר העבודות להקמתו של חוף רחצה מוכרז שלישי סמוך למזח בתולת הים. בשלב הראשון יצקה העירייה במקום יסודות לעשר סככות צל חדשות ובהמשך עתיד לקום במקום גם מגדל הצלה חדש.

עבודות להקמת חוף הרחצה. צילום: דוברות העירייה
עבודות להקמת חוף הרחצה. צילום: דוברות העירייה

עם הקמתו של החוף השלישי, תשלים העירייה למעשה מהפך תפיסתי בכל נושא פיתוח רצועת החוף העירונית. בהקמת החוף החדש יושקעו קרוב לשני מיליון שקל מכספי הרשות ומשרד הפנים אשר אישר את הקמת החוף החדש לאור הביקוש הרב שנרשם בשנים האחרונות באזור לשירותי חוף נרחבים ונוספים על אלה הקיימים.

בחודשים הקרובים מתוכננת להיבנות טיילת רוחב חדשה אשר תחבר את רצועת החוף למזרח העיר מכיוון רחוב פנחס לבון וכן פארק מים ענק אשר יכלול בין השאר ברכת גלים משוכללת לאימוני גלישה אותו מקימה העירייה בשיתוף עם הקק"ל.

ראש העירייה, דוד אבן צור, המלווה את עבודות פיתוח החוף, ציין זהו שלב נוסף במהפך שעוברת קריית ים בשנים האחרונות אשר בזכותו משנה העיר את פניה.

בדוק גם

סמל גיא ריזק - צילום אלכס הובר (2

מצד"ל לצה"ל: סיפורו המדהים של לוחם הסיירת המצטיין

סמל גיא ריזק מכרמיאל, לוחם מצטיין בסיירת גולני, נולד למשפחה נוצרית בדרום לבנון שברחה לארץ לאחר נסיגת צה"ל והתגייר. את אות ההצטיינות קיבל מידי עופר מנדלוביץ', קצין בגולני ומורה באורט כרמיאל, שבנו עוז נהרג בחרמון כלוחם בחטיבה

יגאל פדידה (צילום ארכיון קרית מוצקין)

כתב אישום יוגש נגד יגאל פדידה, תיק החקירה נגד צורי נסגר

פרקליטות מחוז חיפה החליטה, היום (חמישי), להגיש כתבי אישום בכפוף לשימוע, בפרשת החי פארק בקרית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *