בית / קריות / חדשות קריות / החלו עבודות להקמת חוף רחצה שלישי בקרית ים

החלו עבודות להקמת חוף רחצה שלישי בקרית ים

בחלק הצפוני של רצועת החוף בקרית ים החלו בתחילת השבוע שעבר העבודות להקמתו של חוף רחצה מוכרז שלישי סמוך למזח בתולת הים. בשלב הראשון יצקה העירייה במקום יסודות לעשר סככות צל חדשות ובהמשך עתיד לקום במקום גם מגדל הצלה חדש.

עבודות להקמת חוף הרחצה. צילום: דוברות העירייה
עבודות להקמת חוף הרחצה. צילום: דוברות העירייה

עם הקמתו של החוף השלישי, תשלים העירייה למעשה מהפך תפיסתי בכל נושא פיתוח רצועת החוף העירונית. בהקמת החוף החדש יושקעו קרוב לשני מיליון שקל מכספי הרשות ומשרד הפנים אשר אישר את הקמת החוף החדש לאור הביקוש הרב שנרשם בשנים האחרונות באזור לשירותי חוף נרחבים ונוספים על אלה הקיימים.

בחודשים הקרובים מתוכננת להיבנות טיילת רוחב חדשה אשר תחבר את רצועת החוף למזרח העיר מכיוון רחוב פנחס לבון וכן פארק מים ענק אשר יכלול בין השאר ברכת גלים משוכללת לאימוני גלישה אותו מקימה העירייה בשיתוף עם הקק"ל.

ראש העירייה, דוד אבן צור, המלווה את עבודות פיתוח החוף, ציין זהו שלב נוסף במהפך שעוברת קריית ים בשנים האחרונות אשר בזכותו משנה העיר את פניה.

בדוק גם

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

מחריף המאבק. סבג (צילום יעקב רביבו)

חברי האופוזיציה לא הוזמנו לטקס חתימת הסכם הגג בנהריה

שישה חברי האופוזיציה בנהריה: שרית מולכו, אייל וייזר, גוסטבו ספקטור, אורן סודאי, יוסי זיגלמן ואור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *