מבזקים
בית / שרון / חדרה / הזוכים בתחרות הסוכה היפה בחדרה: משפחת אהרון ומשפחת בן שמעון

הזוכים בתחרות הסוכה היפה בחדרה: משפחת אהרון ומשפחת בן שמעון

במהלך סוכות התקיימה תחרות הסוכה היפה בחדרה ביוזמת העירייה ובשיתוף העמותה העירונית "פנאי העיר". מבין כל הסוכות שנרשמו לתחרות, שהייתה פתוחה לכל תושבי העיר, הגיעו  13 סוכות לשלב הסופי של התחרות, שכלל ביקור בסוכה של ועדת שיפוט אשר הוקמה במיוחד.

13 משפחות שבסוכתן סיירה ועדת השיפוט, הן: משפחת מזרחי מרחוב חטיבת גולני, משפחת עמר מרחוב הלוטם, משפחת קרליקר מבית אליעזר, משפחת זילבר משכונת ברנדס, משפחת משיח מגבעת אולגה, משפחת אהרון מרחוב הרצל, משפחת טל ומשפחת גרינשטיין מרחוב הרב קוק, משפחת כהן מרחוב העלייה השנייה, משפחת בן שמעון מרחוב אבשלום, משפחת אזולאי ומשפחת תשובה-הרמן משכונת הפארק.

המשפחות קיבלו תעודת השתתפות, וכן עציץ נאה כשי על השתתפותם בתחרות. ועדת השיפוט מנתה שבעה בעלי תפקידים מהעירייה ומעמותת "פנאי העיר", סיירה בין הסוכות, התרשמה, ודירגה לפי קריטריונים של מאפייני החג, יצירתיות, השתתפות משפחתית או קהילתית בהקמת הסוכה, וכמובן התרשמות אישית של כל שופט ושופט.

 הסוכות היו מושקעות ויפות, ובדירוגי השופטים היו תוצאות תיקו ברביעייה הפותחת. מאחר שהתקשו להכריע, הוחלט להעניק שמונה פרסים במקום ארבעה.

בסוכה של משפחת עמר
בסוכה של משפחת עמר
בסוכה של משפחת הכהן
בסוכה של משפחת הכהן
תעודת השתתפות למשפחת מזרחי
תעודת השתתפות למשפחת מזרחי
הסוכה של משפחת קרליקר
הסוכה של משפחת קרליקר
בסוכה של משפחת אהרון
בסוכה של משפחת אהרון
בסוכה של משפחת בן שמעון
בסוכה של משפחת בן שמעון

ואלה הזוכים במקומות הראשונים בתחרות הסוכה היפה תשע"ח 2017:

במקום הראשון זכו  בפרס של 2000 שקלים: הסוכות שהקימו משפחת אהרון מרחוב הרצל, ומשפחת בן-שמעון מרחוב אבשלום.

במקום השני בפרס של 1500 שקלים: הסוכות שהקימו משפחת מזרחי מרחוב חטיבת גולני, ומשפחת כהן מרחוב העלייה השנייה.

במקום השלישי זכו בפרס של 1000 שקלים: הסוכות שהקימו משפחת הכהן מרחוב אהרונסון בשכונת ויצמן, ומשפחת גרינשטיין מרחוב הרב קוק.

במקום הרביעי זכו בפרס של 500 שקלים: הסוכות שהקימו משפחת קרליקר מרחוב גדות בשכונת בית אליעזר, ומשפחת משיח מרחוב שבטי ישראל בשכונת גבעת אולגה.

ראש העירייה צביקה גנדלמן הכריז על הסוכות הזוכות ביום השני של אירועי "קסם ברחובות העיר", בירך את הזוכים והביע הערכה לכל משתתפי התחרות על הסוכות היפות שהקימו.

 

בדוק גם

יניב קקון

הסדר טיעון ליניב קקון מכרמיאל

בית המשפט המחוזי בחיפה קיבל היום (ב') הסדר טיעון בין הפרקליטות לבין יניב קקון, המורה …

צביקה פליפ, ועד הורים בי"ס סביונים קרית ים. צילום: דורון גולן

כוח צביקה

כשהוא לא נוהג בקטר של רכבת המשא, צביקה פיליפ עסוק בעיקר בנתינה. בתפקידו, כיו"ר ועד ההורים המוסדי של בית הספר סביונים בקרית ים, הוא מקדיש את כל מרצו וזמנו הפנוי לתלמידים ולהוריהם, מארגן עבורם מופעים ושלל פעילויות ייחודיות, מאחד שורות ופותר בעיות, אבל מתמקד בדבר אחד: הקניית ערכים לדור העתיד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *