בית / קריות / חדשות קריות / הופסקה עבודתו של מ"מ דובר עיריית קרית מוצקין

הופסקה עבודתו של מ"מ דובר עיריית קרית מוצקין

משרד הפנים הורה לעיריית קרית מוצקין לחדול לאלתר מלהעסיק את אורי שבתאי בתפקיד ממלא מקום דובר העירייה, לאחר שהתברר כי הוא מועסק בניגוד לנהלים.

שבתאי נכנס לתפקיד לפני כשנה וחצי, לאחר סיום עבודתו בעיתון ישראל היום. מחלקת הדוברות של העירייה, לא  הייתה מאוישת והודעות העירייה הגיעו לתקשורת באמצעות לשכת ראש העירייה ומנ"כל העירייה. שבתאי, בנה של אשת החברה כרמל שבתאי המקורבת גם לתיאטרון הצפון, נכנס לתפקיד ממלא מקום דובר העירייה לפני כשנה וחצי, תפקיד שאינו מצריך את העירייה בהוצאת מכרז.

אורי שבתאי. צילום: דורון גולן
אורי שבתאי. צילום: דורון גולן

על פי נהלי משרד הפנים, תפקיד ממלא מקום דובר העירייה הינו זמני ויכול להיות מאויש למשך חצי שנה בלבד, ולאחר מכן יש לצאת במכרז על מנת למנות דובר לעירייה שעומד בדרישות משרד הפנים לתפקיד זה. במקרה של שבתאי, המשיכה העירייה להעסיקו מעבר לתקופה שנקבעה על ידי משרד הפנים.

לפני כשבועיים שלח הממונה על המחוז במשרד הפנים מכתב לעיריית קרית מוצקין שבו ביקש הבהרות על העסקתו של שבתאי, שנמצא אז בחופשה. בשבוע שעבר הודיע שבתאי כי הוא סיים את החופשה וחזר לעבודתו, אולם שעה קלה לאחר מכן לא ניתן היה ליצור איתו קשר וגורמים בעירייה מסרו שהוא סיים את תפקידו.

משרד הפנים הודיע כי נושא העסקתו של שבתאי טופל מול הרשות המקומית והשבוע נמסר כי הופסקה עבודתו באופן רשמי.

מעיריית קרית מוצקין נמסר: "הממונה על המחוז במשרד הפנים הודיע לרשות כי אין להעסיק מ"מ לתקופה שהיא מעל חצי שנה וחייב את הרשות להפסיק את עבודתו לאלתר".

 

בדוק גם

לא משאירים ילד ברכב. איחוד הצלה

איחוד הצלה בקמפיין למניעת שכחת ילדים ברכב

בעקבות המקרים האחרונים של תינוקות וילדים שנפגעו לאחר שהושארו ברכב, מתנדבי איחוד הצלה כרמל יצאו …

שירלי עודד-דורן (צילום: שלומי גבאי)

עיריית חדרה תסיר חסימות גולשים מעמוד הפייסבוק העירוני

התיק המשפטי בעתירה שהגישו חברת האופוזיציה ויו”ר סיעת שקיפות שירלי עודד, ושישה תושבים נוספים מחדרה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *