בית / חדשות מקומיות / הופסקה עבודתו של מ"מ דובר עיריית קרית מוצקין

הופסקה עבודתו של מ"מ דובר עיריית קרית מוצקין

משרד הפנים הורה לעיריית קרית מוצקין לחדול לאלתר מלהעסיק את אורי שבתאי בתפקיד ממלא מקום דובר העירייה, לאחר שהתברר כי הוא מועסק בניגוד לנהלים.

שבתאי נכנס לתפקיד לפני כשנה וחצי, לאחר סיום עבודתו בעיתון ישראל היום. מחלקת הדוברות של העירייה, לא  הייתה מאוישת והודעות העירייה הגיעו לתקשורת באמצעות לשכת ראש העירייה ומנ"כל העירייה. שבתאי, בנה של אשת החברה כרמל שבתאי המקורבת גם לתיאטרון הצפון, נכנס לתפקיד ממלא מקום דובר העירייה לפני כשנה וחצי, תפקיד שאינו מצריך את העירייה בהוצאת מכרז.

אורי שבתאי. צילום: דורון גולן
אורי שבתאי. צילום: דורון גולן

על פי נהלי משרד הפנים, תפקיד ממלא מקום דובר העירייה הינו זמני ויכול להיות מאויש למשך חצי שנה בלבד, ולאחר מכן יש לצאת במכרז על מנת למנות דובר לעירייה שעומד בדרישות משרד הפנים לתפקיד זה. במקרה של שבתאי, המשיכה העירייה להעסיקו מעבר לתקופה שנקבעה על ידי משרד הפנים.

לפני כשבועיים שלח הממונה על המחוז במשרד הפנים מכתב לעיריית קרית מוצקין שבו ביקש הבהרות על העסקתו של שבתאי, שנמצא אז בחופשה. בשבוע שעבר הודיע שבתאי כי הוא סיים את החופשה וחזר לעבודתו, אולם שעה קלה לאחר מכן לא ניתן היה ליצור איתו קשר וגורמים בעירייה מסרו שהוא סיים את תפקידו.

משרד הפנים הודיע כי נושא העסקתו של שבתאי טופל מול הרשות המקומית והשבוע נמסר כי הופסקה עבודתו באופן רשמי.

מעיריית קרית מוצקין נמסר: "הממונה על המחוז במשרד הפנים הודיע לרשות כי אין להעסיק מ"מ לתקופה שהיא מעל חצי שנה וחייב את הרשות להפסיק את עבודתו לאלתר".

 

בדוק גם

רפאל

האם קרית מוצקין תהנה מהארנונה של רפא"ל?

חברי מועצת העיר בקרית מוצקין למדו מהתקשורת על החלטת וועדת הגבולות של משרד הפנים, לשייך …

אלי כהן, הרב שי פרי ושלומי קדוש. צילום: רגעים רונן לוי

סיעת "משנים כיוון" בקרית ים פתחה את מסע הבחירות למועצת העיר

מטה הבחירות של סיעת "משנים כיוון" נפתח  בשבוע שעבר בקרית ים, בקביעת מזוזה על ידי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *