בית / שרון / חדרה / הוסר הצו שהוטל על מסעדת שניצל וואו בחדרה

הוסר הצו שהוטל על מסעדת שניצל וואו בחדרה

 

בוטל צו הסגירה שריחף מעל מסעדת שניצל וואו בחדרה. ד"ר אירנה וולוביק, הודיעה ביום ראשון אחרי הצהריים על ביטול צו ההפסקה המנהלי למסעדה, הממוקמת ברחוב הנשיא וויצמן 59. "אני מבטלת את הצו לאור ממצאי הביקורת שנערכה במדעה ביום 1.10 ע"י מרדכי יוספי, מפקח נפתי לבריאות הסביבה בלשכת הבריאות בחדרה", נכתב בהודעתה, "בביקורת זו נמצא כי תוקנו מרבית הליקויים התברואתיים שנמצאו בביקורות שנערכו בתאריך 199.17  ובתאריך 27.9.17  שהיוו סכנה חמורה לציבור. בעקבות התיקונים שבוצעו הוסרה הסכנה המיידית לבריאות הציבור.

יוזכר כי עיקרי הליקויים שנמצאו בביקורת ההיא כללו את הממצאים הבאים: תזרים עבודה במסעדה לקוי, אינו מונע הצטלבות בין מזון גלמי לבין מזון בתהליך ומזון מוכן זאת בניגוד לתקנות רישוי עסקים, תנאי תברואה נאותים לבתי אוכל ובניגוד לתכנית והפרשה הטכנית שאושרו על ידי משרד הבריאות. מערך הטיפול בבשר נמצא לקוי : אין מקרר להפשרת בשר, הפשרת הבשר נעשית בסלסלת פלסטיק, על שולחן מדור  בשר ללא קירור נמצאה תבנית עם חזה עוף בפירורי לחם וקערה עם חזה עוף במרינדה. במקרר תחתון במדור בשר נמצאו ירקות גולמיים יחד עם בשר להפשרה וקערה עם סלט. מערך הטיפול בירקות לקוי שכן אין מקרר ייעודי לירקות גולמיים ואין מדור ייעודי לשטיפת ירקות גולמיים. אין מחיצת הפרדה בין מדור שטיפת כלים למדור טיפול וחיתוך ירקות. דלת מקפיא אמבט במחסן לא נסגרת כתוצאה מהצטברות של קרח במקפיא.

שניצל וואו צילום באדיבות המסעדה
שניצל וואו צילום באדיבות המסעדה

ביום חמישי האחרון פנו פרץ ופרי לבית המשפט בחדרה בבקשה לביטול צו הסגירה במוצאי שבת פרי עוד נשמע ממורמר וסיפר לחדשות חדרה כי בביקורת האחרונה שנערכה החליטה המבקרת להשמיט לכאורה מהדוח את העובדה כי בעת הביקורת שהה במקום קבלן שתיקן את הליקויים. אולם , בראשון אחר הצהריים הוסר הצו.

פרי הודיעה שהמסעדה חזרה לפעול כבר בערב ראשון אבל  עדיין נשמע נסער : "הצו הוצא ל 30 יום. מי ששמע על כך היה בטוח ש"וואוו" מסכן את בריאות הציבור. זה גועל נפש, זה משחק מלוכלך.   תודה לאל, תוך 48 הם נבהלו מהתגובה שלנו וביטלו את הצו. 

לדברי פרי, שניצל וואו הוא עסק מזון רווחי ומצליח בניגוד לרבים אחרים שנפתחו ונסגרו במהירות בחדרה.  מידי יום בפרדס חנה וחדרה בשני הסניפים סועדים בממוצע 480 איש כשהסניף החדרתי מזין 1500 איש בשבוע ובכל יום שהיה סגור הוא הפסיד 8,000 שקלים.

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *