מבזקים
בית / כללי / הויקינג נשאר: יהונתן שולדבראנד חתם לשנתיים נוספות

הויקינג נשאר: יהונתן שולדבראנד חתם לשנתיים נוספות

בשורה נהדרת לאוהדי עירוני נהריה. הפאוור פורוורד יהונתן שולדבראנד, ימשיך לכדרר גם בשתי העונות הקרובותב עין שרה.

שולדבראנד, מהישראלים המובילים השנים האחרונות, העמיד העונה ממוצע של 11.4 נק' לצד 4.5 כדורים חוזרים למשחק. מעבר לכך, היה אחראי במהלך העונה על לא מעט ניצחונות חשובים, חלקם בדקות הסיום.

יהונתן שולדבראנד בדרך לסל (צילום: אדריאן הרבשטיין)
יהונתן שולדבראנד (צילום: אדריאן הרבשטיין)

החתמתו של שולדבראנד מצטרפת אל זו של האמריקאי דנזל ליוינגסטון. מאמן הקבוצה אריק אלפסי מחפש רכז בכיר ככל הנראה במקומות של ניב ברקוביץ' ואחד מהשמות שעלו על השולחן הוא שמו של יובל נעימי. גם השארתו של ברקוביץ' לא ירדה מהפרק. מי שעוד צפוי להמשיך בקבוצה הוא הסנטר איגור נסטרנקו שמאד מוערך בקבוצה.

 

 

בדוק גם

דניאל המרכז לבריאות השן

דניאל המרכז לבריאות השן: שיקום הפה תוך 48 שעות

נראה שעוד מתקופת הילדות רובנו לא ממש מתלהבים ללכת לטיפולי שיניים: החשש שהטיפול יכאב, שהרופא יחטט לנו בפה בכל מיני מכשירים, אולי יעיר לנו שאנחנו אוכלים יותר מידי מתוקים. היות וטיפולי שיניים הם לא מותרות אלא חובה, אנחנו גם יודעים שנצטרך לשלם עליהם סכומים שעלולים להיות יקרים. אבל יש בעפולה מקום אחד שמבטל את כל החששות: דניאל- המרכז לבריאות השן ומעבדת שיניים יגרום לכם לשנות את כל מה שחשבתם על טיפולי שיניים. מדובר במקום נעים, מזמין, המעניק מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה וכירורגיה, שירות מצוין של בעלי מקצוע מהשורה הראשונה ואפשרויות תשלום נוחות

אליאס ראשנד. צילום: דורון גולן

משחק החיים

הילדות בלבנון, הגירוש, החיים החדשים מגיל 12 בישראל, הגזענות הקשה, ההחלטה לא לשרת בצה"ל, האכזבה, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *