בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / הוארך מעצרם של עו"ד גיא אופיר מכרמיאל ותובעת במע"מ משלומי בחשד להונאה

הוארך מעצרם של עו"ד גיא אופיר מכרמיאל ותובעת במע"מ משלומי בחשד להונאה

תובעת במע"מ חיפה, עו"ד איריס סלוק -טאייב ושרוליק טאייב משלומי יחד עם עו"ד גיא אופיר מכרמיאל נעצרו בחשד להונאה ענקית  של 30 מיליון שקלים.

לפי ימ"ר חוף, החשודים חברו יחדיו במטרה להונות לכאורה באופן שיטתי של עשרות קרבנות, על ידי יצירת מצג שווא של סיוע וייעוץ עסקי, תוך רכישת אמונם. טאייב, הציג עצמו כיועץ עסקי. עו"ד אופיר שימש

שמואל ברזני, עוד - צילום פרטי
מרשי עו"ד הגון. עו"ד שמואלי ברזני (צילום: פרטי)

לפי החשד כשותף של השניים. על פי החשד, השלושה שיתפו פעולה בעוקץ וגביית כספים מלקוחות, ולאחר ביצוע העסקה התכחשו אליה בדרכים שונות, בהן ניתוק הקשר, התכחשות לחוב כספי וטענות שווא כי יחזירו את הכסף בתשלומים.

לשלושת העצורים מיוחסות עבירות זיוף ומרמה, רישום כוזב במסמכי תאגיד, התחזות לאחר במטרה לזכות בנכס, הלבנת הון ועוד. במסגרת האכיפה הכלכלית, נתפס רכוש, כולל  מרצדס של עורכת הדין סלוק טאייב וכלי רכב נוספים. את עורכי הדין מייצגים הסנגורים ירום הלוי ושמואל ברזני. החקירה מבוצעת בשיתוף יחידת יהלום ברשות המסים. מעצרם של שני עורכי הדין הוארך עד יום ראשון.

עו"ד  ברזני המייצג את עו"ד אופיר: "מרשי הינו עורך דין ואיש עסקים בעל מוניטין שיצאו למרחוק, כמובן, נעדר כל מעורבות פלילית בעברו כמו גם עתה. מרשי נתן שירותי מטבע על פי חוק לאנשי עסקים, שבדיעבד הסתבר לו כי אפשר שמעלו בכספי לקוחותיהם. בנסיבות הענין שנוצרו מרשי הוא הנפגע הכמעט בלעדי של האירועים הנחקרים, באשר הוא היה אמון וערב על העברת הכספים לאותם לקוחות. הלקוחות בפועל לא נפגעו ולו בשקל אחד שיצא מכיסם. יוצא מכל אלה שמרשי הנו  הקורבן למעשים, כפי שיתברר בימים הקרובים".

בדוק גם

הרב אליהו אסולין. "אמשיך להקדיש את חיי לציבור" (צילום: שלומי גבאי)

בג"צ ביטל את צו המניעה, ניתן לקיים בחירות לרב העיר חדרה

הבחירות לתפקיד רב העיר חדרה יחודשו וצו המניעה הזמני שניתן עליהן מבוטל. כך החליטו שופטי …

יותר מפסיקים. סיגריות. צילום: נירית שפאץ

בכיר בעיריית חדרה נתפס שניסה להבריח עשרות פקטים של סיגריות

העובד אמר להגנתו: “הפקטים פוזרו בין העובדים, וחשבתי שזה בסדר, הם לא היו כולם בתיק שלי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *