בית / שרון / אור עקיבא / הבמה שלה

הבמה שלה

ביום שישי ב"חדשות חדרה":
הזמרת סטלה יודקו, 41, מאור עקיבא, היא מסוג האנשים שמחפשים את עצמם. את הקשר הישיר עם המוזיקה היא יצרה רק בגיל 26. לפני כן היא עבדה כקוסמטיקאית, כמעצבת פנים. "למדתי המון, חיפשתי את עצמי".

כשבעלה אפשר לה סוף סוף להגשים את החלום הגדול שלה, הם לא ציפו שזו תהיה התחלה של דרך מדהימה. "זה התחיל מזה ששרתי עם ההרכב של בעלי, פופ בעיקר. במקביל למדתי אצל מורה למוזיקה קלאסית ואצל מורה לפיתוח קול. במשך שבע שנים, תוך כדי עשיתי אודישנים למחזמר 'גברתי הנאווה' והגעתי בין חמש המועמדות האחרונות. בסופו של דבר מירה עווד קיבלה את התפקיד".

שואו גדול
תוך כדי עשייה, יודקו החליטה שבא לה להשתלט על הבמה. הרעיון של יודקו  היה להעלות מופע גדול עם זמרים, נגנים ורקדנים ברוח שירי הנוסטלגיה משנות ה-50 עד שנות ה-70. יודקו: "רציתי להיות סולנית, זה משהו שאני מתחברת אליו ולקח לי כמה שנים לגבש אותו. שיתפתי את בעלי. הוא מאוד אהב את הרעיון. התחלנו לחפש מי יכול לעזור לנו להעלות את המופע. הלכתי להמון מפיקים, במאים ויחצ"נים. אמרנו שיש לנו כבר עיבודים, הכל מוכן, אך כולם סירבו. רצתי חצי שנה בכל הארץ ועברתי כל דלת אפשרית. במקרה הטוב הייתי עוברת את המזכירה, לרוב גם זה לא".

ולא התייאשת?
"לא. לשמחתי בעלי אמר שהוא מאוד מאמין ברעיון שלי ובי, והחליט שהוא מוכן לוותר על הכל לטובת החלום הזה. מכרנו כל מה שהיה לנו והרמנו את המופע לבד".

והיום זה השתלם בדיעבד?
"הוא נוסע באוטו מאוד ישן, אני באוטו קטנטן, אבל זה בהחלט השתלם".

הכתבה המורחבת ביום שישי בעיתון "חדשות חדרה"

סטלה יודקו. "חלומות מתגשמים" (צילום: ניקול דה קסטרו)
סטלה יודקו. "חלומות מתגשמים" (צילום: ניקול דה קסטרו)

בדוק גם

גד זאבי. צילום - כתום צלמים

רוצים שינוי

עמותת שינוי בחיפה יצאה בקמפיין ציבורי המיועד להגברת המודעות לצורך בשינוי בחיפה. הקמפיין יכלול שילוט …

שוק רמלה לוד [צילום: יח"צ]

צו סגירה זמני לשוק רמלה-לוד במתחם עין המפרץ

מפקד תחנת עכו סנ"צ יניב רונן הוציא צו סגירה זמני לשוק רמלה לוד במתחם עין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *