בית / בחירות מקומיות 2018 / האם אהרון אורגד יוותר על רדיו 90 וירוץ לראשות עיריית נתניה?

האם אהרון אורגד יוותר על רדיו 90 וירוץ לראשות עיריית נתניה?

הרחוב הפוליטי בנתניה גועש.  השבוע נודע כי גורמים פוליטיים פנו אל מנכ"ל רדיו אמצע הדרך 90, אהרון אורגד,  והעלו בפניו הזדמנות להתמודד לראשות ומועצת עיריית נתניה.

אהרון אורגד צילום עצמי
אהרון אורגד צילום עצמי

אורגד, עתונאי ותיק, איש גלי צה״ל בעבר וממייסדי העיתונים ״חדשות״ ו״חדשות נתניה״, נחשב לדמות אהודה בעיר, בשל מאבקים ציבוריים שניהל למען התושבים באמצעות תחנת הרדיו אותה מנהל. מאבק שניהל הזכור במיוחד הוא בחברת הגביה ״הדס״ שנתנה שירותי גביה לעיריית נתניה, פעלה ללא מעצורים ועיקלה רכוש לרבים ללא רחמים, מאבק שהוביל להפסקת עבודתה בנתניה. כמו כן עמד אהרון יחד עם אחיו בועז אורגד בראש המאבק לסגירת בתי ספר בהם רוב הילדים היו יוצאי אתיופיה. אהרון נחשב לדמות מקובלת על דתיים וחילוניים כאחד

אורגד בתגובה: ״אני אוהב את נתניה מאוד, אני מודה לכל מי שפונה אליי, אבל עסוק בענייני הרדיו. להיכנס לפוליטיקה זו החלטה אישית לא פשוטה. בינתיים מאחל בהצלחה לכולם כי בסוף כולם רוצים את טובת העיר שלנו״.

בדוק גם

רינה גרינברג - צילום ראובן פוטוצ'ינסקי

יו"ר ועדת הבחירות דחה עתירה של גרינברג ומתח עליה ביקורת נוקבת

גרינברג עתרה נגד גודל שלטי החוצות של המועמד לראשות העירייה משה קונינסקי. השופט: "מהתמונות שצורפו, דווקא מטעמה של העותרת, נתלו מודעות החורגות מהגודל המותר... הנני מצווה עליה להסיר כל מודעה שנתלתה על דירות מגורים ובמטה הבחירות החורגת מהגודל המותר"

אליעזר כחלון צילום באדיבות אמירה משה

הלך לעולמו אליעזר כחלון מחדרה

הלך לעולמו הקבלן אליעזר כחלון, מי שגדל ונולד באולגה ונחשב לדמות ידועה ומכובדת בחדרה. כחלון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *