מבזקים
בית / כללי / דורית אבוחצירה ורועי לוי – מצטייני קרית ים

דורית אבוחצירה ורועי לוי – מצטייני קרית ים

היום (ראשון) אירח ראש עיריית קרית ים דוד אבן צור אירח בלשכתו שני ספורטאים מצטיינים מקבוצת מעופפי הים קרית ים ואת המאמן הראשי של המועדון גיל הורביץ. השניים הוכתרו בתואר "ספורטאי השנה" של "הד הקריות". מעופפי הים קרית ים הוא המועדון היחיד בכל האזור שעוסק בספורט ימי, מועדון צעיר ומדהים, שהולך ומתפתח משנה לשנה.

בשניות הראשונות של המפגש כבש אבן צור את משתתפי האירוע, כששאל מדוע רק הספורטאים הנבחרים מקבלים את חולצת "הד הקריות". כשהסתבר לאיסר רביץ, עורך מדור הספורט של "הד הקריות", שאבן צור רציני, הוא מיהר להעניק לו חולצה. אבן צור הוריד את חולצתו במקום ולבש את חולצת "הד הקריות". בבת אחת הוסרו המחיצות והאירוע התנהל באווירה חמה וידידותית. המון מחמאות הורעפו על המועדון הימי, גם מ"הד הקריות" וגם מאבן צור. מגיעות מחמאות לאבן צור על האירוח החם והלבבי.

תחילה הוכתר רועי לוי לספורטאי צעיר מצטיין. לוי (12), תושב קרית אתא, עוסק בגלישת רוח על גלשן, הצטרף לפני שנה וחצי לפרויקט פרחי ספורט במועדון הימי בקרית ים, ובתקופה זו, עם אימון אחד בלבד בשבוע, התקדם בצעדי ענק. לפני כחודשיים זכה רועי בתחרות גביע קיסריה, תחרות יוקרתית בהשתתפות יותר מ-400 ספורטאים ו-41 מתחרים במקצה שלו לילדים עד גיל 12, במקום הראשון.

אחריו הוכתרה דורית אבוחצירה לספורטאית מצטיינת בספורט ימי. דורית (46), תושבת קרית ים, עוסקת בסאפ דגם פתוח, ענף שבשנים האחרונות קיבל תאוצה אדירה בארץ ובחו"ל. היא זכתה השנה בכל התחרויות בהן השתתפה במקום הראשון והוכיחה שהיא ספורטאית-על. בארבע תחרויות, שלוש מקומיות ובתחרות הצפון, ניצחה דורית, והשיא היה לפני כחודש, כשזכתה במקום הראשון באליפות הארץ שהתקיימה באילת.

רועי לוי ודורית אבוחצירה קיבלו גביעים מדוד אבן צור, לוי העניק גביע הוקרה ותודה בשם המועדון הימי לאבן צור וראש העירייה העניק לשני הספורטאים שי מעיריית קרית ים.

אווירה חמה בלשכת ראש העיר דוד אבן צור (צילום: דורון גולן)
אווירה חמה בלשכת ראש העיר דוד אבן צור (צילום: דורון גולן)
רועי לוי מקבל מאבן צור את גביע 'הד הקריות' (צילום: דורון גולן)
רועי לוי מקבל מאבן צור את גביע 'הד הקריות' (צילום: דורון גולן)
דוד אבן צור מעניק את הגביע לדורית אבוחצירה (צילום: דורון גולן)
דוד אבן צור מעניק את הגביע לדורית אבוחצירה (צילום: דורון גולן)
הספורטאים הנבחרים עם ראש העיר, גיל הורביץ (שני מימין) ואיסר רביץ (צילום: דורון גולן)
הספורטאים הנבחרים עם ראש העיר, גיל הורביץ (שני מימין) ואיסר רביץ (צילום: דורון גולן)

בדוק גם

unnamed (1)

נסיכת הרשת

חשבון האינסטגרם שפתחה בטעות ו- 48 אלף עוקבים שבאו בעקבותיו. הילדות בעכו, הבלונד והתואר במשפטים. החלום להצליח בבוורלי הילס, ההזמנה משאנל, הפרידה הכואבת מסבתא ועל היחסים עם חלי ממן. הבלוגרית עדן- מארי חביב ארזה מזוודה וטסה לעשות את הוליווד

צילום אדריאן הרבשטיין

סערה בלב הכפר

  כ-80 אזרחים השתתפו הערב (רביעי) בהפגנת מחאה בכפר ורדים. ההפגנה התגבשה על רקע אמירה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *