יום רביעי , נובמבר 21 2018
בית / חדשות מקומיות / גבר נהרג בשריפה בדירה בקרית ים
שריפה בדירת מגורים בקרית ים. צילום: דוברות מד"א
שריפה בדירת מגורים בקרית ים. צילום: דוברות מד"א

גבר נהרג בשריפה בדירה בקרית ים

גבר בן 62 נהרג בשריפה שפרצה בדירת מגורים ברחוב שפירא בקרית ים. נסיבות המוות נחקרות על ידי המשטרה.

בסביבות השעה אחת-עשרה בבוקר יום חמישי (היום) הוזעקו שלושה צוותים של לוחמי אש, בפיקודו של רשף רמי מרום, לשריפה שפרצה בדירת מגורים בקומה הראשונה בבניין בן ארבע קומות. במהלך פעולות הכיבוי חילצו לוחמי האש גבר במצב אנוש.

ראש צוות הכבאים הראשון אשר הגיע לזירה, להב גילי סיסו, סיפר: "עם הגעתנו הבחנו בעשן היוצא מחלונות דירת מגורים הממוקמת בקומה הראשונה במבנה. מדובר בדירה קטנה בת חדר. כנהוג מיד עם חדירתנו לדירה אפופת העשן התחלנו בביצוע סריקות על מנת לחפש לכודים ואשר במהלכן איתרנו דמות גבר כשהוא ללא הכרה".
חוקר דליקות מטעם רשות הכבאות נמצא במקום במטרה להתחקות אחר הנסיבות אשר הובילו לפרוץ השריפה. כמו כן מת"ח חיפה טפסר אברהם תמרי נוכח בזירה והורה על ביצוע תחקיר ראשוני.

חובש רפואת חירום במד"א אבירן מאיר סיפר: "כשהגענו לבניין חברנו לכוחות הכיבוי שפעלו לכבות את השריפה שבערה בדירה בקומה הראשונה. מיד כשהתאפשר בוצעה סריקה בדירה ובמהלכה אותר גבר מחוסר הכרה. הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע מותו".

מחקירה ראשנית של המשטרה לא עולה חשד לפלילים והחקירה נמשכת בשיתוף חוקר דליקות לבירור נסיבות השריפה.

בדוק גם

נצרת עילית: מנהל הקבוצה נגד הצוות המקצועי

שרון סויסה זעם על הדלפת נתוני השחקנים לתקשורת, בטרם הוא והשחקנים ראו אותם * "אמרתי שזה עצוב ששחקנים צריכים לקרוא בפייסבוק על הנתונים שלהם וזה ממש לא מקצועי ואפילו עצוב * ואיך מבזבזים 3000 שקל בקלות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *