בית / קריות / חדשות קריות / בניית כיכר בקרית אתא מסכנת את האזרחים

בניית כיכר בקרית אתא מסכנת את האזרחים

נהגים החולפים בכיכר שבנתה עיריית קרית אתא בצומת הרחובות חנקין וסוקולוב, חשופים לסכנות של פגיעה במכלולי הרכב ואף סטייה מנתיב הנסיעה.

לפני מספר חודשים בנתה העירייה את הכיכר ומזה שבועות ארוכים שלא נעשית במקום שום עבודה. לאורך שבועות הגיע "הד הקריות" על מנת לבדוק את הנעשה אולם מתברר כי העבודות על הכיכר אינן מתקדמות.

נכון להשבוע זרועה הכיכר בבורות עמוקים שעלולים לפגוע במכלולי ההגה והבלמים והאספלט שהונח בשטח גורם למשטח לא מפולס של פני הכביש. הסכנה גדולה שבעתיים למשתמשים ברכב דו גלגלי שעלולים לאבד את השליטה בפתאומיות, במיוחד בשעות החשיכה שאז כמעט בלתי אפשרי לראות את המהמורות בכביש.

כיכר חנקין קרית אתא. צילום: דורון גולן
כיכר חנקין קרית אתא. צילום: דורון גולן

בנתיב זה חולפים אלפי נהגים מדי יום. רבים מהמשתמשים בכביש אינם מודעים לזכויותיהם וחלקם אף חוששים לפעול נגד הרשות המקומית, אולם במידה והם חושדים כי מכוניתם נפגעה כתוצאה מהעבודות הלקויות, עומדת להם הזכות לתבוע את הרשות המקומית בבית המשפט. בהתאם לנזק ניתן לתבוע את הרשות המקומית בבית משפט לתביעות קטנות או בערכאות גבוהות יותר.

מעיריית קרית אתא נמסר כי: "בצומת חנקין-סוקולוב הושלמה ההפקעה הכוללת תכנון מורחב לשטח ובימים אלה מתחילות עבודות התשתית להסדרת הכיכר, הרחבת הכביש לשני נתיבים וביצוע עבודות אספלט".

בדוק גם

צילום: דורון גולן

המלצה טובה

קבלו המלצה חמה: אתר "המלצה" שהקים עידן חזני הוא הכתובת שלכם להמליץ על עסקים ונותני שירות העושים מלאכתם נאמנה והכל התחיל בזכות קופאית האדיבה בסופרמרקט השכונתי

היחידה למניעת בריונות. צילום: דוברות המשטרה

היחידה למניעת בריונות במשטרת זבולון פורקה לטובת הקמת יחידה חדשה

היחידה למניעת בריונות של משטרת זבולון תפורק ובמקומה תוקם יחידה גדולה יותר. כך הוחלט בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *