בית / קריות / חדשות קריות / בניית כיכר בקרית אתא מסכנת את האזרחים

בניית כיכר בקרית אתא מסכנת את האזרחים

נהגים החולפים בכיכר שבנתה עיריית קרית אתא בצומת הרחובות חנקין וסוקולוב, חשופים לסכנות של פגיעה במכלולי הרכב ואף סטייה מנתיב הנסיעה.

לפני מספר חודשים בנתה העירייה את הכיכר ומזה שבועות ארוכים שלא נעשית במקום שום עבודה. לאורך שבועות הגיע "הד הקריות" על מנת לבדוק את הנעשה אולם מתברר כי העבודות על הכיכר אינן מתקדמות.

נכון להשבוע זרועה הכיכר בבורות עמוקים שעלולים לפגוע במכלולי ההגה והבלמים והאספלט שהונח בשטח גורם למשטח לא מפולס של פני הכביש. הסכנה גדולה שבעתיים למשתמשים ברכב דו גלגלי שעלולים לאבד את השליטה בפתאומיות, במיוחד בשעות החשיכה שאז כמעט בלתי אפשרי לראות את המהמורות בכביש.

כיכר חנקין קרית אתא. צילום: דורון גולן
כיכר חנקין קרית אתא. צילום: דורון גולן

בנתיב זה חולפים אלפי נהגים מדי יום. רבים מהמשתמשים בכביש אינם מודעים לזכויותיהם וחלקם אף חוששים לפעול נגד הרשות המקומית, אולם במידה והם חושדים כי מכוניתם נפגעה כתוצאה מהעבודות הלקויות, עומדת להם הזכות לתבוע את הרשות המקומית בבית המשפט. בהתאם לנזק ניתן לתבוע את הרשות המקומית בבית משפט לתביעות קטנות או בערכאות גבוהות יותר.

מעיריית קרית אתא נמסר כי: "בצומת חנקין-סוקולוב הושלמה ההפקעה הכוללת תכנון מורחב לשטח ובימים אלה מתחילות עבודות התשתית להסדרת הכיכר, הרחבת הכביש לשני נתיבים וביצוע עבודות אספלט".

בדוק גם

מתוך הסרט בית בגליל צילום דוד רודוי

בית בגליל: בין שני העולמות של אסף סבן

"יש איזה רגע שהמציאות דופקת בדלת או לפחות מתחילה לשאול שאלות. לא סתם המחאה החברתית התחילה על רקע של דיור. החלום של בית משלך זה משהו שנהיה יותר דחוף". אסף סבן, שסרטו עטור הפרסים "בית בגליל" מוקרן בימים אלה בבתי הקולנוע בארץ, מספר איך נולד הרעיון לסרט ומדוע בחר לצלם אותו בבית של אחיו, ההולך ונבנה ביישוב הררית, בו גדל

שוטרי התחנה והנערה (צילום משטרת ישראל)

האורחים לא הגיעו לבת המצווה, שוטרי תחנת עכו והתושבים עשו שמח

אם מעכו פירסמה ברשת החברתית קריאה להגיע לשמח את ביתה בבת מצווה שנעקכה אמש (חמישי) …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *