מבזקים
בית / קריות / חדשות קריות / במשטרה מעריכים: כנופיה של גנבי גלגלי רכב פועלת בקריות

במשטרה מעריכים: כנופיה של גנבי גלגלי רכב פועלת בקריות

לבעלי מכוניות שחנו בחניון הרכבת בקרית מוצקין ציפתה הפתעה מרה: אלמונים גנבו את כל ארבעת הגלגלים של לפחות ארבע מכוניות פרטיות. במשטרה מעריכים כי מדובר בפעולה של כנופיה, שפועלת באזור הקריות וחיפה ואחראית על מקרים נוספים של גניבת גלגלי מכוניות.

הכנופיה פועלת בשיטה מאוד פשוטה. חבריה מגיעים למקומות חנייה מבודדים יחסית, ובחסות הלילה מניחים לבנים מתחת למכונית, מורידים את ארבעת הגלגלים ונעלמים. בשבועות האחרונים נרשמו כמה מקרים כאלו בשכונת נווה שאנן בחיפה, ובשבוע שעבר נרשמו לפחות ארבעה מקרים כאלו בקריות, כולם בחניון הצפוני של תחנת הרכבת בקרית מוצקין, שמרוחק פחות מ-50 מטרים מבתי התושבים. בחניון הרכבת בקרית מוצקין נוהגים בעלי מכוניות להחנות אותן לכמה ימים ברציפות, כשהם שוהים בחו"ל, ועם חזרתם לארץ הם מגלים שאין ביכולתם לנסוע לשום מקום.

מכונית שהגלגלים שלה נגנבו. צילום: דורון גולן
מכונית שהגלגלים שלה נגנבו. צילום: דורון גולן

מיד כשנודע הדבר הפעילה משטרת זבולון את אנשי הזיהוי הפלילי לנסות ולמצוא סימנים על המכוניות שיובילו למבצעים. במקביל, פתחה המשטרה בחקירה, אך טרם נעצרו חשודים. ככל הידוע, מדובר בכנופיה שמתמקדת בעיקר במכוניות יפניות נפוצות כמו הונדה וטויוטה, מה שמקל עליה להיפטר מהגלגלים הגנובים במהירות. במשטרה מעריכים עוד, כי לפחות בחלק מהמקרים פועלת הכנופיה על פי "הזמנות" שהיא מקבלת מאחרים.

בעקבות המקרים שאירעו בקרית מוצקין, הנחה ראש העירייה, חיים צורי, את להגביר את הנוכחות של השיטור העירוני בחניון הרכבת.

מהמשטרה נמסר השבוע: "המקרים מוכרים. פתחנו בחקירה מיידית. מטבע הדברים לא נוכל להרחיב אודות חקירות שמתנהלות. אנו רואים בחומרה מקרים אלה ונפעל בנחישות לאתר את העבריינים".

בדוק גם

דניאל המרכז לבריאות השן

דניאל המרכז לבריאות השן: שיקום הפה תוך 48 שעות

נראה שעוד מתקופת הילדות רובנו לא ממש מתלהבים ללכת לטיפולי שיניים: החשש שהטיפול יכאב, שהרופא יחטט לנו בפה בכל מיני מכשירים, אולי יעיר לנו שאנחנו אוכלים יותר מידי מתוקים. היות וטיפולי שיניים הם לא מותרות אלא חובה, אנחנו גם יודעים שנצטרך לשלם עליהם סכומים שעלולים להיות יקרים. אבל יש בעפולה מקום אחד שמבטל את כל החששות: דניאל- המרכז לבריאות השן ומעבדת שיניים יגרום לכם לשנות את כל מה שחשבתם על טיפולי שיניים. מדובר במקום נעים, מזמין, המעניק מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה וכירורגיה, שירות מצוין של בעלי מקצוע מהשורה הראשונה ואפשרויות תשלום נוחות

אליאס ראשנד. צילום: דורון גולן

משחק החיים

הילדות בלבנון, הגירוש, החיים החדשים מגיל 12 בישראל, הגזענות הקשה, ההחלטה לא לשרת בצה"ל, האכזבה, …

תגובה אחת

  1. הם לא רק גונבים צמיגים.
    לי הם גנבו כיסוי פלסטיק לפנס ערפל במזדה cx5
    יש להציב מצלמות כדי שיתפסו בהקדם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *