בית / שרון / חדרה / בכיר בעיריית חדרה נתפס שניסה להבריח עשרות פקטים של סיגריות

בכיר בעיריית חדרה נתפס שניסה להבריח עשרות פקטים של סיגריות

בכיר מעיריית חדרה נתפס בניסיון הברחה של 24 פקטים של סיגריות בסכומים גדולים שלא דווחו במכס. העובד שהה קפריסין במסגרת טיול שארגן וועד עובדי העירייה במסגרת 'יום הגבר', שמצוין בעיריית חדרה ובמהלכו יצאו כ-200 עובדי העירייה להפלגה בלרנקה, קפריסין.  העובד אמר להגנתו: “הפקטים פוזרו בין העובדים, וחשבתי שזה בסדר, הם לא היו כולם בתיק שלי".

המקרה נודע בשבוע שעבר. העובד ניסה להבריח את אריזות הסיגריות כשהמטיילים חזרו לארץ, לבסוף הוא נאלץ לשלם קנס של עשרות אלפי שקלים במכס. גם הרכב שנהג בו חולט לחודש ימים.
תושב העיר ופעיל חברתי המעורה בפרטים אמר כי: "זהו מעשה פלילי, ההברחה כשלעצמה היא לא העברה היחידה שבוצעה פה, מדובר על ניצול יחסי מרות, בהבנה שבמעמדו כבכיר במערכת הציבורית  לא יתקל בסירובם של עובדי העירייה שחלקם כפופים אליו. יתרה מכך לצורך העברת הפקטים נעשה שימוש ברכב העירייה. לטעמנו דין פרוטה כדין מאה, היושר מול שלטונות החוק במקרה הזה שלטונות המכס מסמל את טוהר המידות וברור שבכירים שיקפידו על עצמם בנושאים האלה באותו נשימה יבצעו את תפקידם נאמנה ללא כחל וסרק".

לידי 'חדשות חדרה' הגיעה הקלטה שבה שיחה ערה בין  פעיל החברתי לבכיר  שנשאל מדוע עשה זאת וכך אמר: “זה לא העניין, עזוב אני לא רוצה לדבר על הנושא הזה. בבוא העת אענה על הכל אני לא מתחמק ולא מפחד, עשיתי משהו חוקי לחלוטין. זה לא קשור שיש שם מצלמות . אילו לשנייה הייתי חושב שזה משהו לא בסר נראה לך שהייתי עושה לעין כל? אסור לי לשים בתיק שלי אבל מותר לפזר את הקופסאות (סיגריות) בין העובדים".
התושב התעמת איתו ואמר לו שהוא השתמש בעובדי עיריית חדרה  והמשיך : "מה שעשיתי אמרו לי שמותר כולל בנוכחות עשרות עדים, שמותר פקט אחד לעובד , מותר לקנות סיגריות על שם כל עובד אחד ובתנאי שיוצא עם אחד וככה עשיתי. אם הייתי רוצה להבריח מה יותר פשוט היה מלחכות לאוטובוס פה בעירייה, עשיתי את זה לעיני כל בגלוי ובפומבי כי המוכר שם הטעה אותי ואמר שזה מותר . אם היה לי שימוע? עשו מה שצריך לעשות, עזוב".
מהעירייה נמסר בתגובה כי העובד זומן לבירור אצל מנכ"ל העירייה.

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *