בית / בחירות מקומיות 2018 / "בית הספר קורצ'אק אינו משתף פעולה עם שום גוף פוליטי"

"בית הספר קורצ'אק אינו משתף פעולה עם שום גוף פוליטי"

פעילות פוליטית במערכת החינוך היא נושא מעורר מחלוקת ובמיוחד בשנת בחירות לרשויות המקומיות. מתברר כי יו"ר תנועת רוח חדשה במוצקין שמתמודדת בבחירות המקומיות, מייעץ ומסייע להנהגת הורים של בית הספר היסודי קורצ'אק בעיר.

אבישר, היה מעורה כבר בשנה שעברה בהנהגת הורים של בית הספר בניסיון להביא להדחתה של המנהלת. לאחר פירוק ההנהגה, ובחירת הנהגה חדשה, אבישר שוב מייעץ ומסייע כדי להביא להדחת המנהלת.

בית ספר קורצ'אק קרית מוצקין. צילום: דורון גולן
בית ספר קורצ'אק קרית מוצקין. צילום: דורון גולן

על אף שהוא מוצג כמי שמתמודד לראשות העירייה אך טרם הודיע על כך רשמית, אבישר אינו מסתיר את מעורבותו בפעילות הנהגה הורית של בית הספר. "הורים ומורים מקורצ'אק פונים אלי ורוצים את עזרתי".

בשבוע שעבר שלח אבישר מכתב למבקר המדינה שבו הוא מפרט לטענתו את השתלשלות האירועים בבית הספר וביקש את התערבותו. "גם משרד החינוך וגם עיריית קרית מוצקין נכשלו במתן מענה לבעיות שהתהוו בקורצ'אק בשנים האחרונות" טוען אבישר.

ממשרד החינוך נמסר:" בית הספר אינו משתף פעולה עם שום גוף פוליטי ומתנהל מקצועית וחינוכית מול משרד החינוך והרשות המקומית. נמשיך לקדם ולפתח את מערכת החינוך במחוז  בדיאלוג אמיתי ובשיח מכבד עם קהילת בית הספר תוך גיבוי ותמיכה בהנהלת בית הספר והצוות החינוכי".

בדוק גם

נעם סאלח (צילום: פרטי)

רוכבים בנעם

מסע האופניים "רוכבים בנעם" לזכרו של נעם סאלח, תושב פרדס חנה- כרכור יתקיים ביום חמישי …

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *