מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / ביוב זורם בנחל בצת

ביוב זורם בנחל בצת

בפעם השנייה תוך פחות מארבעה חודשים שביוב מהמערכת לטיהור שפכים בשלומי (מט"ש) המטפל בשופכין של שלומי והמפעלים הסמוכים, זורם לנחל בצת.
מי שופכין מזוהמים זורמים בערוץ הנחל והורסים את הסביבה הטבעית, הצמחיה והדגים החיים בנחל. סביבה שרק השתקמה מהפעם האחרונה בה היה תרחיש דומה.

מי באמת אחראי? נחל בצת צילום; מטה אשר
מי באמת אחראי? נחל בצת צילום; מטה אשר
מזוהם. נחל בצת (צילום מטה אשר)
מזוהם. נחל בצת (צילום סטילס ווידאו מטה אשר)

אנשי מטה אשר, אשר זיהו את העניין הזעיקו במהרה את תאגיד מעיינות זיו האמון על המט"ש לטיפול דחוף.
משה דוידוביץ', סגן ראש מועצת מטה אשר, שהגיע לאיזור אמר: "בפעם השניה תוך תקופה קצרה מאד, בטח במושגים של שיקום צמחיה וטבע, מוזרם ביוב מזוהם לנחל בצת. המחדל החמור הזה, לא מטופל כמו שצריך על ידי גורמי המקצוע. ואנחנו חייבים לזעוק את זעקת הסביבה בכדי להגן על אזורנו".

 

בדוק גם

hanit_leybovitch-7

לצמוח מן הקושי

חייה של חנית מזרחי לייבוביץ התנהלו על מי מנוחות לצד בעלה דורון ושני ילדיה עד לפני כשש שנים. דורון, מאבטח אישים בעברו, לקה באירוע מוחי, והפך לסיעודי. במקום לשקוע, היא הקימה קליניקה לרפואה אלטרנטיבית, תוך שהיא מטפלת בשבר הגדול שנוצר במשפחתה, והצליחה להפוך את הטראומה לאבן שואבת

unnamed (1)

נסיכת הרשת

חשבון האינסטגרם שפתחה בטעות ו- 48 אלף עוקבים שבאו בעקבותיו. הילדות בעכו, הבלונד והתואר במשפטים. החלום להצליח בבוורלי הילס, ההזמנה משאנל, הפרידה הכואבת מסבתא ועל היחסים עם חלי ממן. הבלוגרית עדן- מארי חביב ארזה מזוודה וטסה לעשות את הוליווד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *