בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / בוחבוט לנתניהו: קדם הקמת שדה תעופה בגליל

בוחבוט לנתניהו: קדם הקמת שדה תעופה בגליל

ראש העירייה המארח שלמה בוחבוט צילום: אדריאן הרבשטיין)
שלמה בוחבוט צילום: אדריאן הרבשטיין)

לפני כשנה יצאה לדרכה התוכנית לחיזוק הצפון, במסגרתה הממשלה החליטה להעניק תקציבים לפיתוח הצפון. משרדי ממשלה רבים תיקצבו תכניות ופרויקטים במגוון רחב של תחומים במטרה לצמצם את הפער בין המרכז לפריפריה ולחזק את הצפון באופן משמעותי. ראש עיריית מעלות תרשיחא, שלמה בוחבוט, פנה לראש הממשלה ושרי האוצר, הפנים ונגב גליל והתחבורה לקדם הקמת שדה תעופה בגליל – פרויקט מרכזי בעל חשיבות עליונה לקידום הצפון.

  בוחבוט המשמש גם יו"ר אשכול גליל מערבי: "בשנה האחרונה אנו עדים לעשייה ענפה בצפון ומשרדי ממשלה רבים מתקצבים פרויקטים חשובים ומשמעותיים לחיזוק הגליל.  ראוי להדגיש ולציין את משרד האוצר, אשר בחתימתו על הסכמי גג במספר יישובים, אפשר לרשויות המקומיות לפתח את היישובים בתחומים רבים- בינוי ודיור, חינוך, תרבות וספורט, איכות סביבה, תחבורה ועוד. באזור הגליל המערבי ישנה תנופת בניה של למעלה מ-25 אלף יחידות דיור, המשרד לאיכות הסביבה אישר לאחרונה תקציב חסר תקדים בסך 50 מיליון שקלים לטיפול בפסולת ושיפור פני היישובים באשכול גליל מערבי ואנו עדים לפיתוח תשתיות תחבורה בכל אזור הצפון. יחד עם זאת, אם הממשלה באמת רוצה לחולל שינוי משמעותי בצפון, עליה להקים שדה תעופה בגליל, שיהווה מנוע לצמיחה כלכלית לאזור כולו. אני מאמין שהצפון ניצב בפני שנים של שגשוג והתפתחות משמעותית ואנו, ראשי הרשויות, ערוכים לקדם את כל הפרויקטים מחוללי השינוי בצפון".

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *