מבזקים
בית / כללי / אצטדיון גרין ייסגר, הפועל נצרת עילית תיאלץ שוב לנדוד

אצטדיון גרין ייסגר, הפועל נצרת עילית תיאלץ שוב לנדוד

אצטדיון גרין בנצרת עילית צפוי להיסגר בימים הקרובים לתקופה ארוכה. כזכור, הפועל נצרת עילית שבה לשחק בגרין רק לפני חודשיים, לאחר תקופה ארוכה בה נאלצה לנדוד במגרשים זרים, משום שלא היה כשיר לאירוח משחקים.
כאשר הצליחו סוף סוף בעיריית נצרת עילית, בעלת הבית של האצטדיון לאשר אותו, קיבלו אשור זמני לחודש ימים, שהוארך בחודש נוסף. אחד הליקויים הרציניים הוא סדק נרחב בחומה המקיפה את האצטדיון, במשרד התמ"ת, שאמור לאשר את המגרש, לא ייקחו ככל הראה צ'אנס ולא יאשרו שוב את האצטדיון, לאחר שפעמיים נתנו אישור זמני. במשרד התמ"ת חוששים מקריסת החומה, במיוחד בימים גשומים אלו, שעלולה לגרום לפגיעה בחיי אדם.
מהנדסת עיריית נצרת עילית, סבטלנה גרמן, הגיע למגרש לבדוק את הנושא מקרוב. המקום גודר והוצבו בו שלטים של סכנה. המהנדסת אמרה כי דרוש תיקון יסודי ומעמיק, דבר שייקח זמן ואי אפשר לבצע אותו כעת, במהלך העונה והחורף. המשמעות: אצטדיון גרין יושבת שוב לתקופה ארוכה.

הקטע הבעייתי בחומה (צילום יצחק סולומון)
הקטע הבעייתי בחומה (צילום יצחק סולומון)
בהפועל נצרת עילית מיואשים. לא די שהמצב המקצועי קשה, לא די שהעירייה אינה מעבירה הקצבות (הגזבר עופר לוי: "אין תקציב מאושר, על פי מה אעביר להם הקצבות?"), הרי שכעת עלולה לנחות עליהם צרה נוספת. הם עדיין לא הספיקו לשכוח את הסרטים שעברו בתחילת העונה ואת העלויות הכספיות הנלוות, בעקבות המשחקים שנאלצו לארח בעילוט, בעכו ובעפולה.
יש לציין כי מבחינה מקצועית יכול לצאת רק טוב מסגירת אצטדיון גרין, שכן הקבוצה לא ניצחה אפילו פעם אחת מאז חזרה לגרין, הנחשב לאצטדיון הכי גרוע בליגה הלאומית.

סגן ראש העיר, אלכס גופמן, מסר בתגובה: "הנושא נמצא בטיפול גורמי ההנדסה בעירייה".

בדוק גם

טניסאי נצרת עילית. טאובר משמאל (צילום עצמי)

הפטנט בדרך לזכייה באליפות: שחקן שמשחק בליגה הצרפתית

טניסאי השולחן של הפועל נצרת עילית, מצאו פטנט מקורי כדי לזכות באליפות: הם מקפיצים למשחקים החשובים את הטניסאי מיכאל טאובר, המתגורר בצרפת ובמשחק בקבוצה מקומית מהליגה הצרפתית. מכיוון שמשחקי הליגה הצרפתית בטניס שולחן מתקיימים בשבת והליגה בישראל מתקיימת בימי שלישי, יכול טאובר לערוך גיחות לישראל, בכל פעם שהוא מתבקש.

אהרון כהן (צילום עצמי)

אהרון כהן ירוץ למועצה בנצרת עילית ברשימת "שומרים על הבית למען ילדינו"

כהן, בן 50, שירת בצבא הקבע במשך 28 שנים והשתחרר לפני כשנה בדרגת רס"ב, אומר כי בראש סדר העדיפויות שלו יעמוד נושא הצעירים. "זה נושא שמדבר אל לבי, טבעי שאטפל בנושא זה כי הם דור העתיד, יש לי תכניות וצריך לחבק אותם כדי שיישארו בעיר", הוא אומר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *