מבזקים
בית / כללי / אפי קפיטל מכרה מחצית מפרויקט OPARK באור עקיבא

אפי קפיטל מכרה מחצית מפרויקט OPARK באור עקיבא

חברת אפי קפיטל מדווחת על מכירת כ-200 דירות, המהוות מחצית מפרויקט OPARK בשכונת נווה אור באור עקיבא. הפרויקט יכלול 400 יח"ד שיתפרסו על פני 10 בניינים בני 7-12 קומות. כיום נמכרות בפרויקט דירות 4 חדרים  החל מ-1.230 מיליון שקל ודירות 5 חדרים החל מ -1.335 מיליון שקל.

לדברי שייקה נפחא, סמנכ"ל חברת אפי קפיטל, "הרוב המכריע של הרוכשים בפרויקט הינם זוגות צעירים מכל הארץ שהבינו שלא יוכלו למצוא דירות במרכז הארץ בסטנדרט כזה ובמחירים הללו, ומיהרו לקנות דירה בפרויקט. למרות עליית המחירים שכבר באה לידי ביטוי, הוא עדיין נתפס כאטרקטיבי. הפרויקט, הנמצא בלב העיר, מרכז עניין גם בקרב הדור השני של תושבי העיר שמעוניינים להישאר קרוב להורים".

פרויקט OPARK של אפי קפיטל בשכונת נווה אור באור עקיבא (הדמייה: איוולב מדיה)
פרויקט OPARK של אפי קפיטל בשכונת נווה אור באור עקיבא (הדמייה: איוולב מדיה)

בחודש ינואר 2014 רכשה אפי קפיטל קרקע בשכונת נווה אור, הנמצאת במרכז העיר – בשטח עליו היה אזור התעשייה הישן. החברה החלה את הטיפול בקרקע באוקטובר 2014, וכעת, לאחר שהסתיימו כל הליכי ניקוי והכשרת הקרקע הנדרשים לפרויקט ולפארק כולו –  התקבל אישור המשרד להגנת הסביבה. החברה השקיעה 200,000 ₪ בטיפול בקרקע של כל השכונה ששטחה 48 דונם, ומתוכננות לקום בה 400 דירות.  היתר הבניה צפוי להתקבל בעוד כ-3 חודשים, ואכלוס ראשון צפוי לאוגוסט 2017.

חברת הנדל"ן אפי קפיטל החלה את פעילותה בשנת 2006 ופעלה בזמנו בעיקר באזור חדרה. החברה מתמקדת כיום בדיור בר השגה, עם 1900 יח"ד בשלבי תכנון וביצוע שונים. בין הפרויקטים: פרויקט אקווה בשכונת עין הים בחדרה ביחד עם עמרם אברהם ( 520 יח"ד), פרויקט opark בשכונת נווה אור החדשה באור עקיבא (400 יח"ד), פרויקט של 500 יח"ד בבאר שבע, בניין בוטיק בבת ים. בנוסף החברה מקדמת תכניות על שטח בן 120 באליכין ועל שטח של 200 דונם באזור תעשיה חדרה.

בדוק גם

דניאל המרכז לבריאות השן

דניאל המרכז לבריאות השן: שיקום הפה תוך 48 שעות

נראה שעוד מתקופת הילדות רובנו לא ממש מתלהבים ללכת לטיפולי שיניים: החשש שהטיפול יכאב, שהרופא יחטט לנו בפה בכל מיני מכשירים, אולי יעיר לנו שאנחנו אוכלים יותר מידי מתוקים. היות וטיפולי שיניים הם לא מותרות אלא חובה, אנחנו גם יודעים שנצטרך לשלם עליהם סכומים שעלולים להיות יקרים. אבל יש בעפולה מקום אחד שמבטל את כל החששות: דניאל- המרכז לבריאות השן ומעבדת שיניים יגרום לכם לשנות את כל מה שחשבתם על טיפולי שיניים. מדובר במקום נעים, מזמין, המעניק מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה וכירורגיה, שירות מצוין של בעלי מקצוע מהשורה הראשונה ואפשרויות תשלום נוחות

אליאס ראשנד. צילום: דורון גולן

משחק החיים

הילדות בלבנון, הגירוש, החיים החדשים מגיל 12 בישראל, הגזענות הקשה, ההחלטה לא לשרת בצה"ל, האכזבה, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *