בית / בחירות מקומיות 2018 / אלדד בר כוכבא פתח את מערכת הבחירות לראשות מועצת פרדס חנה כרכור

אלדד בר כוכבא פתח את מערכת הבחירות לראשות מועצת פרדס חנה כרכור

ראש המועצה המקומית פרדס חנה- כרכור, ד"ר אלדד בר כוכבא, פתח השבוע רשמית את מערכת הבחירות שלו לראשות המועצה. בר כוכבא מתמודד בראש רשימה על-מפלגתית, "הרשימה העצמאית", ההולכת ומורכבת בימים אלה. עד כה ידוע על הצטרפותו של ד"ר אריה לוקר, מנהל תיכון חדרה ותושב פרדס חנה כרכור, לרשימתו של בר כוכבא ובקרוב תפורסם הרשימה המלאה.

אלדד בר כוכבא בעל תואר ראשון בחינוך, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה ובעל תואר דוקטור במשפטים בתחום המשפט החוקתי-מינהלי, מתמחה בנושאים מוניציפליים, מדיניות ציבורית, מיסוי מקרקעין  ותכנון ובנייה. ד"ר בר כוכבא מכהן שבע שנים כחבר המועצה בפרדס חנה כרכור ושימש כסגנו וממלא מקומו של ראש המועצה הקודם, חיים געש. לפני כשנה, לאחר פרישתו המוקדמת של געש, נבחר ד"ר בר כוכבא  על ידי 12 חברי המועצה לכהן כראש המועצה עד לבחירות.

אחת הסוגיות המרכזיות עמן יתמודד ראש המועצה הבא של פרדס חנה כרכור היא הקיצוץ  התקציבי במענקי האיזון ושיפור סל השירותים לתושבים. לצורך זה גיבש בר כוכבא תכנית להכרה בשכונות המערביות ובשכונות הוותיקות של המושבה כפריפריה חברתית. בר כוכבא הציג את התכנית לפני שר הפנים אריה דרעי בעת ביקורו בפרדס חנה לאחרונה, והיא תובא בקרוב להכרעת הממשלה.

בר כוכבא גם מבקש להגדיל את חלקה של פרדס חנה כרכור בהכנסות של אזור התעשייה קיסריה הגובל ביישוב. כידוע, אזור התעשייה נמצא בבעלותה ובניהולה של קרן קיסריה. במכתב ששלח באחרונה לשר הפנים ביקש בר כוכבא להגדיל את חלקה של פרדס חנה בהכנסות, על פי מספר תושביה.

אלדד בר כוכבא
אלדד בר כוכבא

 

בדוק גם

המטרה: לקבל הכרה כגן מוכר ורשמי. חברי "חיים ביחד" צילום: אדריאן הרבשטיין

גן שלנו מה נחמד הוא

ב-2 בספטמבר ייפתח בקיבוץ עברון גן דו לשוני, ראשון מסוגו בחברה הקיבוצית ובגליל המערבי. ילמדו בו שמונה ילדים יהודים מהקיבוץ ושמונה ילדים ערבים מהכפר מזרעה הסמוך. מאחורי היוזמה עומדת עמותה, שחבריה יהודים וערבים, מאמינים שאפשר גם אחרת ושהשלום מתחיל בתוכנו

מעיין וליעם לוי צילום: דורון גולן

שיק משפחתי

בשיתוף פעולה עם קבוצת הפייסבוק mamachic, קיבצנו אימהות פאשניסטיות להפקה עם הילדים/ות לקראת שנת הלימודים. התפוח, מתברר, גדל הכי קרוב להעץ

תגובה אחת

  1. מוישה מושקוביץ

    רק שאלדד הוא לא דוקטור. אין לו תואר מוכר, אלא תואר שנקנה בכסף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *