בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / איריס צין מונתה למנכלי"ת רשת המתנסי"ם בכרמיאל

איריס צין מונתה למנכלי"ת רשת המתנסי"ם בכרמיאל

איריס צין כמנכ״לית  נבחרה למנכ"לית החדשה של רשת המתנ"סים בכרמיאל. לפני כשלושה חודשים הודיעה מנכ״לית הרשת ז’נט אסידו על רצונה לפרוש לגמלאות לאחר שמונה שנות כהונה בכרמיאל וכ- 40 שנות עבודה בחברה למתנ״סים.

עם הודעתה של אסידו על רצונה לפרוש, הובילה החברה למתנ״סים תהליך בחירה שכלל מכרז פנימי וחיצוני. בתום התהליך אישרה הנהלת הרשת פה אחד את מינויה של איריס צין. צין תושבת כרמיאל, נשואה אם לשלושה,  בעלת תואר שני מהטכניון. בין תפקידיה ניהול היחידה למעורבות חברתית במכללה האקדמית גליל מערבי, מנהלת מרכז הון אנושי ומרכז צעירים בכרמיאל. בשנתיים האחרונות סמנכ״לית רשת המתנ״סים בכרמיאל.

צין תכנס לתפקידה בסוף חדש מרס השנה.

איריס צין
צילום אלכס הובר

 

סגנית ראש העיר ויו״ר דריקטוריון המתנ״ס שולה כהן אמרה: ״אין לי ספק שאיריס האדם הנכון במקום הנכון. בשנים האלו ביצענו תהליך הבראה קשה מצד אחד והגדלת הפעילות כמעט באופן כפול".

 

בדוק גם

קרדיט צילום: מארק ניימן/ לע"מ

ריבלין: "הגליל הוא הבטחה גדולה, ואהבה גדולה כמו ירושלים"

               "מעלות-תרשיחא היא התגלמותו של חזון ארצישראלי שצריך לשמש השראה לכולנו. מודל לשכנות טובה ודוגמה נהדרת לערים מעורבות נוספות - אל מול האיומים מולנו לא נשכח גם ברגעים אלה את רגעי אסונה של מעלות-תרשיחא והשנים הרבות שבהן אתם הייתם העורף הקשה והאיתן של מדינת ישראל"

שירלי עודד-דורן (צילום: שלומי גבאי)

קובלנה פלילית הוגשה נגד ראש עירית חדרה צביקה גנדלמן

שירלי עודד, חברת מועצת העיר חדרה, יו"ר סיעת שקיפות, הגישה קובלנה פלילית, שהיא למעשה כתב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *