בית / בחירות מקומיות 2018 / איך זה שבכרמיאל אין מלון אחד לרפואה?

איך זה שבכרמיאל אין מלון אחד לרפואה?

בתי המלון של משה קונינסקי.

משה קונינסקי. צילום - אלכס הובר
משה קונינסקי. צילום – אלכס הובר

המועמד לראשות העירייה מתכוון לשנות את המצב

 

המועמד לראשות העירייה ויו"ר סיעת רק כרמיאל במועצת העיר משה קונינסקי מקדם את הפיכתה של כרמיאל למרכז תיירותי. קונינסקי: "העיר שלנו ממוקמת במרכז הגליל, חצי שעה מחיפה, מהים התיכון ומהכינרת, ואין בה חדר מלון אחד לרפואה. היזמים שזכו במכרז לבניית שני בתי מלון בעיר מתמהמהים כבר חמש שנים. המלון היחיד בעיר, מלון כלנית, מושכר לבחורי ישיבה ולא משמש לתיירות. בפסטיבלים המבקרים מתאכסנים בערים אחרות או בכיתות לימוד, לכן התחלתי לקיים פגישות עבודה עם יזמים כדי לשנות את המצב.

"אנחנו יכולים לבנות בשיתוף עם יזמים שלושה בתי מלון עם מספר כולל של 250 חדרים בתוך שנתיים עד שלוש שנים, כולל מלון ייעודי לרוכבי אופניים. מדובר בענף תיירותי מתפתח ומאוד פופולארי באירופה. לפני כחודש, אף יזמנו מפגש בין היזם לראש העירייה ולמהנדס העיר. היזם קיבל אור ירוק להתחיל לעבוד ולקדם את הנושא. לאחרונה אף התבשרנו כי משרד התיירות ורשות מקרקעי ישראל תומכים ברעיון מלון הרוכבים. הרי כבר קיים שביל אופניים מדהים ביופיו, בין כרמיאל למשגב, אשר נסלל בעזרת שותפות כרמיאל-משגב-פיטסבורג והוא אטרקטיבי אצל רוכבי אופניים מכל הארץ".

 

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *