בית / שרון / חדרה / אחרי העיכובים מתחם מול החוף נפתח

אחרי העיכובים מתחם מול החוף נפתח

עם סיום הבנייה ועמידה בכל הדרישות והביקורות, קיבל חלק ממתחם "מול החוף" טופס 4 ונפתח לציבור אגף ההנדסה של עיריית חדרה הוציא טופס 4 לחלק ממתחם "מול החוף" שנבנה באנרג'י פארק.
עם סיום בניית החלק האמור, הגיש היזם לעירייה בקשה לטופס 4 כדי לאפשר פתיחתו לציבור. לאחר שמילא את כל הדרישות שהוצבו בפניו ועמד בביקורות שערך צוות מקצועי מורחב של העירייה, אושרה הוצאת טופס 4.
השבוע ערך הצוות המקצועי, הכולל את מנכ"ל העירייה, מהנדס העיר, סגנית מהנדס העיר, מנהל אגף אכיפה וביטחון, מנהל אגף תפעול, מנהלת גנים ונוף, מנהלת פיקוח על הבנייה, מנהל היחידה לאיכות הסביבה, מנהלי מחלקת תשתיות ואחזקת כבישים ונציגי מחלקות רלוונטיות נוספות, סיור שנועד לוודא סופית שהמקום אכן ראוי לפתיחה לקהל.

חלק המתחם שנפתח כולל מפלס מסחרי וכן את בריכת הגלים המהווה אחת האטרקציות העיקריות במתחם מול החוף. מתחם "מול החוף" נבנה על חטיבת קרקע של כ-60 דונם כמרכז קניות ייחודי וגדול בהיקפו וכן מגדלי משרדים. הפרויקט, שתוכנן על פי עקרונות הבנייה הירוקה, יהיה קניון דו-קומתי פתוח המקיף מגרשי חנייה ומשלב מרכז קניות ובילוי. עיצובו ייחודי ויש לו נצפות גבוהה מכביש החוף וכן נגישות מצוינת לעיר.
זהו המבנה הראשון באנרג'י פארק, תוכנית הכוללת מתחמי תעשייה, עסקים, בילוי, ומסחר, בהיקף כולל של כ-450 אלף מ"ר, וכן שטחים ציבוריים פתוחים, מערכות דרכים, מתקני תשתית, ומרכז תחבורה משולב למסוף אוטובוסים, תחנת רכבת, חניונים ציבוריים מוניות וכדומה. התוכנית משמעותית ביותר לקידומה של העיר שכן היא מהווה עוגן כלכלי וכן עוגן תעסוקתי ראשי שיספק פרנסה לאלפי עובדים.

הצוות המקצועי עם היזם צילום דוברות עיריית חדרה
הצוות המקצועי עם היזם צילום (דוברות עיריית חדרה)

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *