בית / שרון / אור עקיבא / אאורה מציגה: מתנה לחג

אאורה מציגה: מתנה לחג

החברה משיקה דירת פנטהאוז לדוגמא בפרויקט "מבואות קיסריה" באור עקיבא ותעניק 100 אלף שקלים במתנה לרכישת ריהוט

חברת אאורה ישראל, בבעלות יעקב אטרקצ'י, מקדמת את פרויקט "מבואות קיסריה" אשר בנייתו נמצאת בשיאה ואיכלוסו צפוי כבר בסוף השנה הנוכחית. הפרויקט כולל 270 יחידות דיור ב~3 מגדלי יוקרה בני 20 קומות ומרבית הדירות בו כבר נמכרו. לאור הצלחת שיווק הפרויקט, הוא נבנה כמקשה אחת. לכשיאוכלס הפרויקט, ייהנו הדיירים מפיתוח מושלם ומלא המאפיין פרויקטים הנבנים כמקשה אחת להבדיל מפרויקטים בהם נאלצים הדיירים לגור למעשה באתר בניה בו עבודות הפיתוח טרם הושלמו.

פרויקט "מבואות קיסריה". מקשה אחת (הדמיה: ויו פוינט)
פרויקט "מבואות קיסריה". מקשה אחת (הדמיה: ויו פוינט)

לרגל השקת דירת פנטהאוז לדוגמא בפרויקט, תקיים החברה היום (שישי, 24.3.17), אירוע בראנץ' חגיגי במשרד המכירות של הפרויקט, הסמוך להיכל התרבות באור עקיבא. לרוכשי דירת פנטהאוז בפרויקט במסגרת האירוע יוענקו 100,000 שקלים במתנה למימוש ברכישת ריהוט ברשת טולמנ'ס.

גודלן של דירות הפנטהאוז בפרויקט הינו 147 מ"ר בנוי עם 52 מ"ר מרפסת. כל הפנטהאוזים מתאפיינים במפרט טכני עשיר ומשודרג במיוחד. כל הפנטהאוזים בפרויקט פונים לצפון מערב או לדרום מערב ועל כן הנוף הנשקף מחלונות הדירות מרהיב ויישאר פתוח לעד: הן צופות על הים התיכון ועל עתיקות קיסריה.

בנוסף, במסגרת האירוע ישווקו הדירות המיוחדות האחרונות שנותרו בפרויקט בתנאים מיוחדים, בהן דירות גן בודדות ודופלקסים. רוכשים שכבר רכשו דירה בפרויקט בתחילת תקופת שיווקו יוכלו ליהנות מאופציה לשדרוג דירתם בהפרש מחיר המותאם למחיר שדירתם שווה כיום ולא לפי המחיר שנקנתה בפועל.

פרויקט "מבואות קיסריה" הינו פרויקט מגורים יוקרתי וייחודי המוקם במתחם מגורים פרטי וסגור, שיכלול גם פארק פרטי, מגרשי טניס, חדר כושר וספא פרטיים לשימוש דיירי הפרויקט בלבד וכן מרכז מסחרי קטן בעל אופי שכונתי, חניה סגורה ומקורה ועוד. הנוף הנשקף ממגדלי היוקרה שיבנו פונה לים, לעתיקות קיסריה, למועדון הגולף ולפארק אור עקיבא העתידי.

בדוק גם

"הרחבתי את שעות קבלת הקהל במשרדי ואני משתדל להגיע לכולם". ויסברג (צילום: הילה אייזינגר)

מראשות המתנ"ס לראשות המועצה

כנראה שגם בחלומותיו השאפתניים ביותר, איתי ויסברג לא תיאר לעצמו שבשנים הקרובות ירוץ לראשות מועצת בנימינה גבעת עדה וגם יזכה. אבל החיים זה מה שקורה בזמן שבן אדם עסוק בלתכנן תוכניות, ומותו הפתאומי של פינקי זוארץ טרף את הקלפים. רגע לפני כניסת השנה החדשה, ויסברג מסכם 72 ימים בתפקיד ומסמן מטרות לשנים הבאות כנראה שגם בחלומותיו השאפתניים ביותר, איתי ויסברג לא תיאר לעצמו שבשנים הקרובות ירוץ לראשות מועצת בנימינה גבעת עדה וגם יזכה. אבל החיים זה מה שקורה בזמן שבן אדם עסוק בלתכנן תוכניות, ומותו הפתאומי של פינקי זוארץ טרף את הקלפים. רגע לפני כניסת השנה החדשה, ויסברג מסכם 72 ימים בתפקיד ומסמן מטרות לשנים הבאות

מטפלים בפצועה לפני הפינוי במסוק (צילום מד"א)

תלמיד המתנדב במד"א הציל מורה שהתמוטט בבית הספר

מורה בן 60, התמוטט במוסד חינוכי באזור השרון. מתנדב נוער מד"א הלומד בבית הספר החל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *