יום רביעי , ספטמבר 26 2018
בית / טיפים לעסקים / יוקם פורום מנהלי כספים בחברות הגדולות ובינוניות

יוקם פורום מנהלי כספים בחברות הגדולות ובינוניות

דן מוסקוביץ' צילום: דנה אדרי
דן מוסקוביץ' צילום: דנה אדרי

לראשונה בצפון יוקם פורום מנהלי כספים וחשבים בלשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון. תפקידו של הפורום הוא לאגד את מנהלי הכספים והחשבים של החברות הגדולות והבינוניות הקיימות באזור חיפה הפועלות בכל תחומי המשק: חברות תעשייה, היי-טק, מסחר ושירותים, חברות ציבוריות וחברות פרטיות. הפורום יטפח את הידע המקצועי של חבריו ויקיים ימי עיון, כנסים והשתלמויות מקצועיות שיקדמו את מנהלי הכספים המקומיים ויתרמו לשיפור השירות אותו נותנים מנהלי הכספים והחשבים לחברותיהם.

"הקמנו את פורום הכספים כדי שמנהלי הכספים בצפון יוכלו לפעול במשותף ולקדם יחד את ארגוניהם. הצלחת העסקים ושיתוף הפעולה הזה יועילו לקדם את כלכלת הצפון", אומר מנכ"ל לשכת המסחר חיפה והצפון, ניצן ספיר. "עד היום לא היה למנהלי כספים ולחשבים הפועלים בצפון מקום שבו יוכלו להעלות בעיות מקצועיות, או לפעול כגוף ציבורי לשם חיזוק כלכלת הצפון. אחד מיעדיה המרכזיים של לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון הוא לשפר את הסביבה העסקית של המגזר העסקי. לעסקים בצפון יש צרכים מיוחדים והריחוק ממרכז הארץ יוצר מגבלות, וגם הזדמנויות, שניתן להשתמש בהן.

"אין תחליף לידע ולניסיון המקצועי שצובר כל אחד ממנהלי הכספים בארגונו", אמר מנהל הכספים של לשכת המסחר, דן מוסקוביץ', "אנחנו מאמינים שפורום כזה יתרום הן להעצמת הארגונים והן להעצמת מנהלי הכספים. יתר על כן, בעתיד הלא רחוק, בכוונתנו להקים במסגרת זו מועדון משקיעים, שיאגד את מנהלי הכספים למעין קבוצת רכישה, שתשקיע יחד. איגום סכומי ההשקעה של מועדון כזה יהפוך אותו לאטרקטיבי מאד לבתי ההשקעות הגדולים", מוסיף מוסקוביץ'.

לפרטים והצטרפות דן מוסקוביץ', מייל: dan@haifachamber.org.il

 

בדוק גם

מאיר רפאל ביטון (צילום: דורון גולן)

הסוף למונופול על הכשרות?

יותר ויותר עסקים בעיר נוטשים את ההשגחה של הרבנות הראשית ועוברים להשגחת בד"ץ. המוביל של מגמה זו הוא מאיר רפאל~ביטון שאמר ל"צפון~1": "הבד"ץ בנהריה מאוד מתפתח וזה פופולארי בכל רחבי הארץ. בעלי עסקים מקבלים את אותו השירות ואפילו מחמיר יותר בשליש מחיר. רב העיר ישעיהו מייטליס בתגובה: "אלו גופים קיקיוניים שעובדים על אנשים

"אסור לחיות את הפחדים, וזה מה שאנו מעבירים בפורום". שמואל מאיס [צילום: סבינה]

זה הזמן לרוץ

הצפון נמצא עכשיו במקום טוב, אומר שמואל מאיס, יו"ר הפורום למנהיגות העתיד. המצב הביטחוני רגוע, והכבישים החדשים מחברים אותנו בקלות למרכז הארץ, ואת המומנטום הזה צריך לנצל, ועכשיו, כדי להפריח את העסק. הפורום, שחוגג בימים אלה שלוש שנים להיווסדו, יביא אלינו ממש בקרוב נבחרת מנצחת של מנטורים ומרצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *