בית / חדשות / שרנסקי: "בכלא ידעתי שיהודי העולם ניצבים לצדי"

שרנסקי: "בכלא ידעתי שיהודי העולם ניצבים לצדי"

נתן ואביטל שרנסקי נפגשים עם איריס ואורי יפרח, הוריהם של הנער החטוף אייל יפרח, בבית המשפחה באלעד
נתן ואביטל שרנסקי נפגשים עם איריס ואורי יפרח, הוריהם של הנער החטוף אייל יפרח, בבית המשפחה באלעד. צילום: דניאל גרינברג.

יו"ר הסוכנות היהודית נתן שרנסקי ורעייתו אביטל שרנסקי ביקרו היום (יום שני, 16 ביוני) בבתי משפחותיהם של אייל יפרח בן ה- 19 וגיל-עד שאער בן ה- 16, שניים משלושת הנערים שנחטפו על ידי טרוריסטים ביום חמישי בערב. 

בפגישה עם איריס ואורי יפרח ועם בת-גלים ואופיר שאער בבתיהם, שיתפו נתן ואביטל את בני המשפחה בחוויות שעברו במהלך תשע שנותיו של נתן שרנסקי בשבי הסובייטי וסיפרו להורי הנערים על ביטויי האהבה והסולידריות הרבים המועברים על ידי שליחי הסוכנות היהודית בשם יהודים ברחבי העולם.

נתן שרנסקי אמר: "כשאני הייתי בכלא, בבידוד מלא, הרגשתי חזק כי ידעתי שיהודי העולם ניצבים חזק לצדי. אני בטוח שאייל, גיל-עד ונפתלי מרגישים היום את אותה התמיכה החזקה של יהודי העולם. בימים האחרונים, שמעתי משליחי הסוכנות היהודית על עצרות ההזדהות, תפילות המוניות, ערבי לימוד וקמפיינים מקוונים המתרחשים בקהילות יהודיות ברחבי העולם. יהדות העולם מתלכדת סביבכם וסביב בניכם בשעה קשה זו".

איריס ואורי יפרח ובת-גלים ואורי שאער אמרו לנתן ואביטל שרנסקי שהם מרגישים בעוצמה את התמיכה והסולידריות של העם היהודי ושהם חשים שיש להם זכות בכך שמשפחותיהם והמצוקה הנוראית שלהן מלכדות סביבן את העם היהודי.

 

בדוק גם

תאונת דרכים בעכו

שבוע נדיר בכבישים

מנתוני הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים עולה כי מיום ראשון שעבר ועד יום ראשון האחרון, לא …

חדשה

רוכשים דירה? מחר יריד הנדל"ן הגדול של העמק

מחר, חמישי, 6.7, יתקיים בעפולה, החל מהשעה 17:00, יריד הדירות והנדל"ן הגדול של העיתונים "ידיעות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *