בית / חדשות / חברת החשמל: היערכות לשבת ללא חשמל

חברת החשמל: היערכות לשבת ללא חשמל

החל מאמש (חמישי), חברת החשמל פועלת במצב חרום. הוקם חדר מצב במחוז ירושלים והבוקר הוקם חמ"ל ארצי בגוש דן.

מחברת החשמל נמסר, כי בשל עומס השלגים וקריסת עצים על רשתות חשמל, חברת החשמל מבקשת מהציבור להיות עירני ולדווח מיידית על חוטי חשמל קרועים או נזקים אחרים לרשת החשמל. במקרה של חוטי חשמל קרועים, יש לדווח מיד למוקד 103 של חברת החשמל, מוקד 100 של המשטרה, או לדף הפייסבוק של החברה

באשר לאזור ירושלים נמסר מחברת החשמל, כי הבעיה המרכזית כרגע היא בעיית נגישות לעשרות אתרים ברחבי ירושלים, כבישים ונתיבי גישה חסומים בשל גובה השלג הרב, רכבים תקועים שננטשו ע"י בעליהם בצירים מרכזיים, קריסת עצים ועמודי תאורה על הכבישים. ההערכה היא שייקח זמן רב מאוד להחזיר את אספקת החשמל. תוגברו צוותי חברת החשמל בכל בארץ לסייע לירושלים, תוגברו מרכזי השירות (קווי 103 ועמוד הפייסבוק)  וכולם ערוכים לתת מענה ולתקן תקלות באספקת החשמל בהקדם האפשרי.

צילום: חברת החשמל

באזורים הבאים, מדווחת חברת החשמל על בעיות ברשת החשמל:

בצפון הארץ: אזור תעשייה מג'דל שאמס, אודם, קיבוץ אלרום, דלתון, סאסא, דישון, אביבים, יראון, ברעם, כנען, עלמה, יישובי רמת הגולן, צפת ויישובי עוטף צפת.

באזור השרון: תל מונד והסביבה.

צילום: חברת החשמל

בדוק גם

"המראות באסון השיטפון היו לא פשוטים ואפילו קשים"

רס"ר דותן שרף, מדריך חילוץ ממים זורמים לוחם היחידה לחילוצים מיוחדים מתחנת גליל גולן השתתף …

תוקפים את השריפה. לוחמי האש בפעולה (צילום: עידן חן)

יש לכודים בקומה התשיעית

רב קומות בקרית מוצקין, שטרם אוכלס, שימש השבוע בסיס לתרגיל של לוחמי האש, שדימה שריפה, חילוץ לכודים במנוף גבהים והפעלת מערכות מתקדמות. קצין ההדרכה ל"בלינקר": "הסטטיסטיקה מדברת בעד עצמה, איפה שאנחנו מתאמנים קורים אירועים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *