יום חמישי , ספטמבר 20 2018
בית / הבית של העסקים / ביזנס וקהילה

ביזנס וקהילה

ליאור אפלבאום
ליאור אפלבאום (צילום: יח"צ)

ועדת קשרי תעשייה-קהילה במרחב צפון של התאחדות התעשיינים בישראל תעניק, זו השנה ה-6 ברציפות, את אות התעשייה על מובילות חברתית וסביבתית למפעלי תעשייה בצפון. האות יוענק ל-5 חברות ומפעלים עבור תרומתם לקהילה ולסביבה באירוע חגיגי שיתקיים לקראת ראש השנה תשע"ו. ועדת השיפוט, המורכבת מתעשיינים מובילים הפעילים בוועדת קשרי תעשייה-קהילה במרחב צפון של התאחדות התעשיינים, תבחר את החברות ומפעלי התעשייה הצפונית המצטיינים בתרומתם לקהילה ולסביבה.

המפעלים המתמודדים יחולקו ל-3 קבוצות, בהתאם לגודלם, כאשר השיפוט יתבצע לגבי כל קבוצה בנפרד על פי שילוב קריטריונים כגון מעורבות ותרומה לקהילה, פעילות לפיתוח סביבתי, פעילות למען שמירה על איכות הסביבה והטבע, העסקת עובדים מאוכלוסיות מגוונות ושוויון הזדמנויות בתעסוקה וכן קידום החינוך הטכנולוגי. זו השנה השישית בה הוועדה, בראשות אורלי זאבי, חברת ההנהלה של התאחדות התעשיינים בצפון, מוציאה קול קורא לחברות ומפעלים החברים בהתאחדות התעשיינים, להגיש את מועמדותם. בשנה שעברה זכו בפרס חברת שורש מטירת כרמל, חברת אלפא אומגא הממוקמת בגן התעשייה המתקדם בנצרת, מפעל ימאתון מקיבוץ געתון ויוניליוור אתר חיפה.

ליאור אפלבאום, מנהל מרחב צפון בהתאחדות התעשיינים: "אות התעשייה נועד לעודד ולהוקיר את פועלם של חברות ומפעלים בצפון, המובילים פעילות ייחודית בתחום האחריות החברתית, הסביבתית והקהילתית תוך דגש על פיתוח ויישום אסטרטגיה עסקית המשלבת בתוכה ערכים חברתיים וסביבתיים. מעבר לכבוד אותו מקבלים המפעלים הזוכים, יש יתרונות רבים ובעיקר יצירת מעורבות יותר טובה של עובדים במפעל בתחום של קשרי קהילה, הכרה לאומית ועוד".

 

בדוק גם

איור: פוטוליה

שנה טובה היא הזדמנות עסקית חדשה

ברכה יצירתית יכולה לתפוס את העין של הלקוח, לרענן את זיכרונו לגבי משרדכם והשירותים או המוצרים שאתם מציעים. רק אל תשכחו את התיקון לחוק הספאם, אחרת תפתחו את השנה עם תביעה קטנה ומרגיזה

כסף ישראלי. צילום: פוטוליה

איך מנהלים סיכוני תזרים?

חברות עסקיות חשופות מעצם טבען לסיכונים פיננסיים הכוללים תנודות בשערי החליפין, שינויים במחירי הסחורות, שינויים בשערי הריבית ובמדדי המחירים. ניהול הסיכון על ידי החברה מחייב מתודולוגיה מסודרת. הנה כמה טיפים לניהול סיכוני תזרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *