יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / דעות / שלי יחימוביץ, לכי ל"עבודה"

שלי יחימוביץ, לכי ל"עבודה"

הדחת את אורי שגיא עוד לפני שהגיע ל"עבודה". גרמת לעמיר פרץ לעזוב את ה"עבודה". את פונה אל שאול אלוביץ באמצעות התקשורת שידיח את גיל שרון מנכ"ל פלאפון מה"עבודה". את מבעירה אש במקומות "עבודה".

את מפיקה אמירות פופוליסטיות בצרורות בשם ה"עבודה". מה לך ולניהול? מה את מבינה בעובדים? מה את מבינה בניהול משאב אנושי? במי את נלחמת? מה את רוצה? מי מבין אותך? את מבקשת להרוס מקומות "עבודה" במקום לבנות תוכנית כלכלית בשם ה"עבודה" שלך.

עליך לשקול פעמיים לפני שאת מפיצה הצעות בתקשורת ומסכנת בכך את פרנסתן של המשפחות ואת מקום ה"עבודה" שלהן. הורידי נעלייך מעל רגלייך בטרם הינך פונה לאנשים כמו שאול אלוביץ שבנה בעמל וביזע קבוצת חברות שמספקת "עבודה" ופרנסה מכובדת לעשרות אלפי משפחות בישראל.

לפני שאת מבקשת ללמד את אלוביץ איך לעבוד, לכי בעצמך ל"עבודה". עובדי פלאפון אינם טיפשים. הם מבינים שאת מנצלת אותם ורוכבת על גבם במטרה לקדם את ה"עבודה" שלך. נקווה שהם לא ייפגעו חלילה וחס מהרעל שאת מזריקה להם לווריד ויפסידו מקום "עבודה". במקום להבין את הצדדים, להרגיע, לנסות לפשר, את מנצלת משבר ניהולי, מסכסכת ומזרימה זדון וזעם אצל עובדים. שלי יחימוביץ, את אמורה לנהל את מפלגת ה"עבודה", וכעת אין שם סימני נפט…

האשמת את התעשיינים, את שוק ההון, את בעלי הקונצרנים בגניבה – זוהי התנהגות פופוליסטית ברוטאלית שאינה מתאימה למחוזותינו וראויה לגינוי. לכי לבנות מצע מדיני, תבני מצע כלכלי של בניין מקומות "עבודה" ולא הרס, עוד רגע יהיו בחירות ולא תהיה לך "עבודה".

את באמת רוצה להחליף את נתניהו? השתגעת, תגידי? מה עובר עליך? מה לך ולניהול מדינה, כשאינך מבינה בניהול "עבודה"? אומרים שיש בך קור רוח. מסתבר שיש בך קור בלבד ואף טיפה של חום ואהבה. צאי מהבקבוק, לכי ל"עבודה" ותפסיקי לנדנד לנו.

 גילוי נאות: 10 שנים כיהנתי כמנכ"ל באחת החברות המצליחות בבעלותו של שאול אלוביץ, בה עבדו אלפי עובדים, כולם מרוצים ומאושרים.

 

בדוק גם

התבקש להוציא בלם ולהכניס אותו. גילי ורמוט צילום: אדריאן הרבשטיין

הפעם קלינגר טעה

ניר קלינגר היה המאמן הטוב ביותר בכדורגל הישראלי בשנה האחרונה, בין היתר בזכות גמישות המערכים שהוא סיגל לקבוצה שלו. אבל אם יש ביקורת אחת שניתן היה לדבר עליה בעונה שעברה, זו החיבה היתרה שלו למערכים עם שלושה בלמים

שני שערים ושני בישולים. נס זמיר מול דני עמוס צילום אדריאן הרבשטיין

נס זמיר היה פה

הפועל חיפה עלתה בשבת למשחק הליגה הראשון לעונה זו נגד מכבי נתניה כשאיש מאוהדי הקבוצה לא ידע למה לצפות. אחרי הפציעה של אלמוג בוזגלו וההרחקה של פאפא בדרבי, רבים חששו שהפועל לא תצליח להבקיע, אבל אז שלף ניר קלינגר את האס שלו – זמיר, ויצא לו נס גדול. נגמר 0:5, עם צמד של נס ושני בישולים

תגובה אחת

  1. עובד בפלאפון יותר מ 13 שנה

    חזיר קפיטליסטי מסריח שרוצה להסריח עוד ועוד מכסף ועוד כסף ועוד כסף .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *