יום שישי , ינואר 18 2019
בית / דעות / שומרות הסף
צילום אילוסטרציה ילדה ודובי
צילום אילוסטרציה

שומרות הסף

פקידות הסעד של הרשויות המקומיות הן בעצם הסיכוי היחיד והאחרון של ילדים שחיים באימה, להשתחרר ממנה. כל טיעון אחר בנוי על מצב של הורים שמתעללים וחיים בהכחשה. ב"חדשות השבת" עם אושרת קוטלר בערוץ 10 נחשפה עובדה יבשה וקשה. פקידות הסעד הפכו לשק חבטות בידי הורים מתעללים. במקום להבין שילד הוא לא חפץ ורכוש שניתן לכתוש אותו באלימות פיזית ומילולית, כל המלחמה הפכה כיוון והן, פקידות

צילום אילוסטרציה ילדה ודובי
צילום אילוסטרציה

הסעד, נתונות לאיומים, למסע הכפשה, שלא היה כמוהו בארץ, נגד עובדי ציבור. ילד מוצא מהבית אחרי דיונים רבים והחלטת שופט.

טובת הילד איננה עומדת בכלל לעיני ההורים הפוגעים ועורכי דינם. אני מדבר על הרוב המכריע של המקרים ואני מדבר בכאב על מצב אבסורדי שבו מסע הכפשה של אנשים הזויים יצר מצב חדש בתודעת הציבור, שחלקו בטוח שמדובר בחוטפות ילדים מטעם המדינה. שר הרווחה שרואיין בתוכנית ענה בצורה כזו, שנראה שממנו לא תבוא הישועה, לא לפקידות הסעד ובעיקר לא לילדים שמצבם רק הולך ומתדרדר.

במצב העניינים של היום, אם לא יעצרו את מסע ההכפשות בחקיקה, אם לא יעמידו אנשים לדין על הוצאת לשון הרע, אם לא יעשו צדק למען יראו וייראו, השירות החשוב וההכרחי הזה יקרוס, ופקידות הסעד עלולות להוציא את ידן מתוך האש האוכלת. במדינה שבה הלחץ הכלכלי מוביל למדרון חלקלק, השירות הזה חשוב יותר מאי פעם.

בדוק גם

גן ילדים אילוסטרציה

הימים הפתוחים בגני הילדים חוזרים לחיפה

בעקבות ביטולם של הימים הפתוחים בארץ ומתוך הכרת חשיבותם להורים, הורתה היום (יום שלישי) ראש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *