יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / דעות / אורטל בן דיין הודחה מבית האח הגדול

אורטל בן דיין הודחה מבית האח הגדול

אורטל בן דיין
אורטל בן דיין

עדכון: אחרי 25 ימים בבית האח הגדול אורטל בן דיין היא המודחת השנייה של התוכנית. למרות קהל המעריצים הגדול שהולך שבי אחרי הגברת המהפכנית עם האג'נדה הפמיניסטית, הצופים רצו אותה בחוץ.

כמו ישראלים טובים, אחרי שבועיים, הבית הכי שמור במדינה מפולג. בצד אחד: שתי נשים פייטריות בנשמה. האחת: אורטל בן דיין פמיניסטית צבעונית, וחברתה טל גלבוע שהקדישה את חייה לטבעונות ולחזית לשחרור בעלי חיים. ושמישהו יעז להתעסק איתן.

מהצד השני: המאפר מיקיאגי וחברתו הצרפתייה מרטין סלול שחושבים שהטיסו אותם לאח הגדול בצרפת ומנסים לשמור הפאסון רק בלי הקרואסון.  

אז מי הולך הביתה? הצביעו והשפיעו. 

online poll by Opinion Stage

מיקיאגי
מיקיאגי (צילום: גיא כושי ויריב פיין)

 

 

העונה השישית של האח הגדול כבר מעניינת. ההפקה כנראה הבינה שלא צריך להביא אנשים הזויים כדי להביא רייטינג, אלא מספיק להכניס לבית  אנשים אמיתיים שקמים בבוקר ונחושים לעוד יום של מאבק צודק עבורם. 

בינתיים כשכולם מנסים להתקרר קצת במזגן, בבית האח הטמפרטורה רק עולה.  ותעזו רק תעזו שוב לערבב את התוספות עם הבשר, לדבר על גברים שוביניסטים או על גופות של חולי סכרת שנרקבות מהר באדמה.

תגידו? לשד העדתי יש תקציב לאסמסים?

בינתיים תוכלו להנעים את זמנכם בשיר….

בדוק גם

התבקש להוציא בלם ולהכניס אותו. גילי ורמוט צילום: אדריאן הרבשטיין

הפעם קלינגר טעה

ניר קלינגר היה המאמן הטוב ביותר בכדורגל הישראלי בשנה האחרונה, בין היתר בזכות גמישות המערכים שהוא סיגל לקבוצה שלו. אבל אם יש ביקורת אחת שניתן היה לדבר עליה בעונה שעברה, זו החיבה היתרה שלו למערכים עם שלושה בלמים

שני שערים ושני בישולים. נס זמיר מול דני עמוס צילום אדריאן הרבשטיין

נס זמיר היה פה

הפועל חיפה עלתה בשבת למשחק הליגה הראשון לעונה זו נגד מכבי נתניה כשאיש מאוהדי הקבוצה לא ידע למה לצפות. אחרי הפציעה של אלמוג בוזגלו וההרחקה של פאפא בדרבי, רבים חששו שהפועל לא תצליח להבקיע, אבל אז שלף ניר קלינגר את האס שלו – זמיר, ויצא לו נס גדול. נגמר 0:5, עם צמד של נס ושני בישולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *