יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / דעות / מישהו כאן בלחץ

מישהו כאן בלחץ

שר התחבורה ישראל כץ הופיע בליל שישי בערוץ 1 בראיון מול פאנל של עיתונאים בניצוחה של איילה חסון, ונראה מוטרד מאוד. מעולם לא ראיתי את כבוד השר כל כך עצבני, מוטרד, מרבה לדבר, אפילו כשלא צריך. בקיצור, השר שידר לחץ וזאת בגלל שאלון חסן, יו"ר ועד עובדי נמל אשדוד, פוקד אנשים לליכוד כדי להפיל את כץ בפריימריס הבאים.

ישראל כץ (צילום: רן אליהו)
ישראל כץ (צילום: רן אליהו)

השר כץ רוצה לבנות עוד נמלים. יש פתגם שאומר, שלפעמים הש"ג יודע דברים יותר טוב מבעל המפעל. אני, לצורך זה הש"ג, מסתכל על הים במפרץ חיפה מדי יום ולא רואה כמות כזו גדולה של אוניות בהמתנה. בכלל, אלו שיבנו נמלים חדשים הם בעלי הון שיכניסו לנמל פועלי קבלן ופועלים מרומניה כדי לשבור את העבודה המאורגנת במדינת ישראל.

עשו מעובדי הנמל אויבי המדינה. הכול שקר, זהו מאבק של כוח, מאבק פוליטי שבו השר כץ מנסה לצבור כוח על חשבון העובדים בדרכו לצמרת. גם לימור לבנת כשרת החינוך ניסתה והתרסקה. מה יהיה עם השר כץ? אין לי מושג, אבל הבעיה איננה עובדי הנמל, וכבר כתבתי כאן שמי שמטפס על המנוף ועושה משמרות גם בשבת וחג, מגיע לו 20 אלף שקלים ויותר.

יכול להיות שאלון חסן הוא איש שמרגיז את כולם, אבל הוא מוכיח לכולנו שתמיד, כמו בכל משבר, הכול אישי והכול הוא בסוף כוח וכבוד. היות שהליכוד הכניס כבר את המתנחלים פנימה, עכשיו ייכנסו אנשי הנמל בכל הארץ יחד עם בני משפחותיהם. לגיטימי לגמרי. איך אמר קאטו הזקן ברומי, הכול זה עניין של כוח וכבוד.

המדור של צ'רקס בכל יום שישי בעיתון "הד הקריות"

בדוק גם

התבקש להוציא בלם ולהכניס אותו. גילי ורמוט צילום: אדריאן הרבשטיין

הפעם קלינגר טעה

ניר קלינגר היה המאמן הטוב ביותר בכדורגל הישראלי בשנה האחרונה, בין היתר בזכות גמישות המערכים שהוא סיגל לקבוצה שלו. אבל אם יש ביקורת אחת שניתן היה לדבר עליה בעונה שעברה, זו החיבה היתרה שלו למערכים עם שלושה בלמים

שני שערים ושני בישולים. נס זמיר מול דני עמוס צילום אדריאן הרבשטיין

נס זמיר היה פה

הפועל חיפה עלתה בשבת למשחק הליגה הראשון לעונה זו נגד מכבי נתניה כשאיש מאוהדי הקבוצה לא ידע למה לצפות. אחרי הפציעה של אלמוג בוזגלו וההרחקה של פאפא בדרבי, רבים חששו שהפועל לא תצליח להבקיע, אבל אז שלף ניר קלינגר את האס שלו – זמיר, ויצא לו נס גדול. נגמר 0:5, עם צמד של נס ושני בישולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *