יום חמישי , ינואר 24 2019
בית / דעות / חלם של כדורגל
מכבי חיפה
מכבי חיפה (צילום: יניב לני)

חלם של כדורגל

זה היה צפוי שבסופו של דבר השידוך בין המאמן הסרבי סטוינייביץ ובין מכבי חיפה יעלה על שרטון ויסתיים. השבוע זה קרה אחרי ההפסד לבית"ר ירושלים, הפסד שכולו באשמת המאמן. במקום לנעול את המרכז וההגנה ב-1:0 הוא המשיך לשחק פתוח ושערורייתי וגרם להפסד מיותר שסיים את דרכו בקבוצה.

מכבי חיפה
מכבי חיפה (צילום: יניב לני)

קחו לדוגמה את מאמן באר שבע אלישע לוי. הוא עלה לשחק בבית נגד קבוצת תחתית כמו הפועל פתח תקווה והרגיש שלא הולך. זה יכול לקרות, ולכן החזיק משחק מבוקר מחצית שלמה ושמר על תוצאה של יתרון בשער ואחר כך אמר בתקשורת "יש משחקים שצריך פשוט לעבור". והוא אכן צודק. ממה שקרה עם סטוינייביץ ניתן לומר שלמכבי חיפה אף פעם לא הלך עם מאמן זר, וכדאי שיפנימו את זה. מצד שני, לבית"ר ירושלים הולך נהדר באצטדיון סמי עופר ויכול להיות שהם יבקשו שם ביתיות כמו שהולך למכבי תל אביב במגרש בנתניה.

בדוק גם

לראשונה בעידן שלו מסתמנת עונה נטולת ציפיות. יעקב שחר ומו אלאך צילום: דוברות מכבי חיפה

שבע השנים הרעות של מכבי חיפה

אפשר לכתוב ספר על מה שעבר על מכבי חיפה בשבע השנים האחרונות. המועדון, ששם בכיס הקטן את כל שאר המועדונים מתחילת המילניום ועד 2011, הפך בשנים האחרונות לצל של עצמו. כתב 'הד הקריות' אופיר לוי, מנסה להבין מה קרה והוא לא אופטימי, אבל אחרי שבע שנים רעות מגיעות שבע שנים טובות, לא? טור מיוחד של אסף לוי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *