יום שני , ינואר 21 2019
בית / דעות / אשת חיל
אורלי לוי- אבקסיס (באדיבות אתר הכנסת)
אורלי לוי- אבקסיס (באדיבות אתר הכנסת)

אשת חיל

אורלי לוי- אבקסיס (באדיבות אתר הכנסת)
אורלי לוי- אבקסיס (באדיבות אתר הכנסת)

ביום שנפסיק לפחד מהם ונדע להפריד בין דם ואדם ולכבד כל מי שחי פה בצלם, מצבנו יהיה הרבה הרבה יותר טוב. נדמה לי שגם אביגדור ליברמן קצת מפוחד מערבים, וברוב גאונותו הוא לחץ אותם לאיחוד שיירשם על שמו. ליברמן בנסיגה ולכן תוקף ותוקף כל מה שזז. את סכר אסואן, את בית המשפט העליון, את היימן עודה. את מי לא.

ולמרות הכל, אני מקווה שהוא יעבור את אחוז החסימה וייכנס לכנסת, לא כל כך בגללו, אלא יותר בגלל אורלי לוי, מספר 2 ברשימת ישראל ביתנו, דור שני להנהגה, אשה ברוכת נועם וכשרון, שעוסקת בדברים החשובים באמת בחיי היום יום, רווחה וילדים. הרי יום אחד ייגמרו הבחירות ונצטרך להפשיל שרוולים ולעבוד ביחד, עם פחות שנאות ואמוציות, עם פחות בטן ויותר ראש. אשה שיש לה השפעה ציבורית מסוימת, מפחדת מערבים וטוענת שאיימן עודה, יו"ר המפלגה המשותפת, הוא מאוד מסוכן, כי הוא מן טריקי שכזה. בפועל מתייצב מנהיג ישראלי צבר, יליד חיפה, שפניו ועשייתו לפיוס ושיתוף פעולה. גם הרמטכ"ל לשעבר, מוטה גור, פחד מערבים וחשב שסאדאת ינחת בלוד עם קלצ'ניקוב וירסס בו את מנחם בגין.

 הטור המלא של צ'רקס יפורסם ביום שישי ב"הד הקריות"

בדוק גם

לנה (ג'וי ריגר) היא נערה בת 16 שכל מה שהיא רוצה זה לברוח לתל אביב ולהתחיל לחיות (צילום: דמיאן דופרן)

הבתולה של קרית ים: עכשיו הסרט

בקיץ 2009 כיכבה קרית ים בכותרות של התקשורת העולמית. היה זה לאחר שדובר העירייה הוציא הודעה לעיתונות, כי דייגים בחוף הצפוני ראו בתולת ים וכי העירייה מציעה פרס של מיליון דולר למי שיביא תיעוד שלה. הבתולה, מיותר לציין, מעולם לא נמצאה * בשבוע שעבר, כמעט 10 שנים אחרי, יצא לאקרנים הסרט "אין בתולות בקריות", המבוסס על האגדה האורבנית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *