יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / גליל מערבי / 23 לידות בשלושה ימים

23 לידות בשלושה ימים

23 לידות התרחשו בבית החולים לגליל המערבי בנהריה במהלך ימי החג. בתשעת חדרי הלידה של בית החולים נולדו 15 בנים ושמונה בנות. משקל הילוד הגבוה 4.030 ק"ג ושל הילוד הקטן 1.264 ק"ג. שבע מבין הלידות הראשונות של שנת תשע"ג, התרחשו בסיום ניתוח קיסרי. בשנה החולפת (תשע"ב) נולדו בבית החולים כ-5400 תינוקות.

תינוק צילום אילוסטרציה
(צילום אילוסטרציה )

בין היולדות גם תושבת הצפון שעברה לפני 11 שנים השתלת כבד בחו"ל. היא מקווה, כי רבים בישראל יבחרו להציל חיים ויחתמו על כרטיס אדי, דבר שיאפשר לדבריה גם להציל חיים וגם להעניק חיים לדורות הבאים.

האישה, (35) ילדה בתום ניתוח קיסרי את בתה הבכורה, תינוקת במשקל 3.200 ק"ג. האישה הרתה וילדה 11 שנים לאחר שעברה ניתוח השתלת כבד באירופה.

"אני ובעלי חיכינו מאוד להיריון הזה ואני מאוד מתרגשת. אני שומעת וקוראת על אלה שממתינים להשתלות איברים בארץ ולפעמים לא זוכים לקבל את הכליה, הכבד או הלב ונפטרים. אני מקווה כי תעלה המודעות בישראל לחשיבות החתימה על כרטיס אדי לתרומת איברים. זה מציל את חיי הבן אדם שממתין להשתלה, יוצר למשפחה התורמת תחושה של המשכיות לאחר שאיבדו את יקירם ובמקרים כמו שלי, זה יכול לגם להעניק חיים חדשים עם לידת בתי הבכורה".

 

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

משה קונינסקי צילום אלכס הובר

קונינסקי: כרמיאל צריכה תכנית אב לגיל השלישי

משה קונינסקי מתכנן  לקדם, כראש העירייה תכנית אב עירונית לאוכלוסיית הגיל השלישי בכרמיאל. המועמד לראשות עיריית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *