בית / גליל מערבי / 23 לידות בשלושה ימים

23 לידות בשלושה ימים

23 לידות התרחשו בבית החולים לגליל המערבי בנהריה במהלך ימי החג. בתשעת חדרי הלידה של בית החולים נולדו 15 בנים ושמונה בנות. משקל הילוד הגבוה 4.030 ק"ג ושל הילוד הקטן 1.264 ק"ג. שבע מבין הלידות הראשונות של שנת תשע"ג, התרחשו בסיום ניתוח קיסרי. בשנה החולפת (תשע"ב) נולדו בבית החולים כ-5400 תינוקות.

תינוק צילום אילוסטרציה
(צילום אילוסטרציה )

בין היולדות גם תושבת הצפון שעברה לפני 11 שנים השתלת כבד בחו"ל. היא מקווה, כי רבים בישראל יבחרו להציל חיים ויחתמו על כרטיס אדי, דבר שיאפשר לדבריה גם להציל חיים וגם להעניק חיים לדורות הבאים.

האישה, (35) ילדה בתום ניתוח קיסרי את בתה הבכורה, תינוקת במשקל 3.200 ק"ג. האישה הרתה וילדה 11 שנים לאחר שעברה ניתוח השתלת כבד באירופה.

"אני ובעלי חיכינו מאוד להיריון הזה ואני מאוד מתרגשת. אני שומעת וקוראת על אלה שממתינים להשתלות איברים בארץ ולפעמים לא זוכים לקבל את הכליה, הכבד או הלב ונפטרים. אני מקווה כי תעלה המודעות בישראל לחשיבות החתימה על כרטיס אדי לתרומת איברים. זה מציל את חיי הבן אדם שממתין להשתלה, יוצר למשפחה התורמת תחושה של המשכיות לאחר שאיבדו את יקירם ובמקרים כמו שלי, זה יכול לגם להעניק חיים חדשים עם לידת בתי הבכורה".

 

בדוק גם

נעם סאלח (צילום: פרטי)

רוכבים בנעם

מסע האופניים "רוכבים בנעם" לזכרו של נעם סאלח, תושב פרדס חנה- כרכור יתקיים ביום חמישי …

מחריף המאבק. סבג (צילום יעקב רביבו)

חברי האופוזיציה לא הוזמנו לטקס חתימת הסכם הגג בנהריה

שישה חברי האופוזיציה בנהריה: שרית מולכו, אייל וייזר, גוסטבו ספקטור, אורן סודאי, יוסי זיגלמן ואור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *