מבזקים
בית / גליל מערבי / 23 לידות בשלושה ימים

23 לידות בשלושה ימים

23 לידות התרחשו בבית החולים לגליל המערבי בנהריה במהלך ימי החג. בתשעת חדרי הלידה של בית החולים נולדו 15 בנים ושמונה בנות. משקל הילוד הגבוה 4.030 ק"ג ושל הילוד הקטן 1.264 ק"ג. שבע מבין הלידות הראשונות של שנת תשע"ג, התרחשו בסיום ניתוח קיסרי. בשנה החולפת (תשע"ב) נולדו בבית החולים כ-5400 תינוקות.

תינוק צילום אילוסטרציה
(צילום אילוסטרציה )

בין היולדות גם תושבת הצפון שעברה לפני 11 שנים השתלת כבד בחו"ל. היא מקווה, כי רבים בישראל יבחרו להציל חיים ויחתמו על כרטיס אדי, דבר שיאפשר לדבריה גם להציל חיים וגם להעניק חיים לדורות הבאים.

האישה, (35) ילדה בתום ניתוח קיסרי את בתה הבכורה, תינוקת במשקל 3.200 ק"ג. האישה הרתה וילדה 11 שנים לאחר שעברה ניתוח השתלת כבד באירופה.

"אני ובעלי חיכינו מאוד להיריון הזה ואני מאוד מתרגשת. אני שומעת וקוראת על אלה שממתינים להשתלות איברים בארץ ולפעמים לא זוכים לקבל את הכליה, הכבד או הלב ונפטרים. אני מקווה כי תעלה המודעות בישראל לחשיבות החתימה על כרטיס אדי לתרומת איברים. זה מציל את חיי הבן אדם שממתין להשתלה, יוצר למשפחה התורמת תחושה של המשכיות לאחר שאיבדו את יקירם ובמקרים כמו שלי, זה יכול לגם להעניק חיים חדשים עם לידת בתי הבכורה".

 

בדוק גם

(צילום: מנהלת הליגה)

הפסד רביעי ברציפות לנהריה לאחר הפסד 96:88 לנס ציונה

עד לאן עירוני נהריה תגיע השנה? בקצב הזה נראה שלמקום האחרון בטבלה ממנו חוזרים לליגה …

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *