בית / גליל מערבי / ראש עיריית נהריה ז'קי סבג חזר לליכוד

ראש עיריית נהריה ז'קי סבג חזר לליכוד

ראש עיריית נהריה ז'קי סבג, עזב אחרי שש שנים את מפלגת קדימה וחזר לשורות מפלגת הליכוד. בסוף השבוע התקיים כנס של הליכוד בו נכחו 50 ראשי רשויות. שמונה ראשי רשויות הודיעו על הצטרפותם לליכוד ביניהם: ראש עיריית נהריה ז'קי סבג, ראש מועצת שלומי גבי נעמן, ראש עיריית קרית ים שמואל סיסו וראש עיריית טבריה זוהר עובד. סבג נפגש באופן אישי עם ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו ובסיום הפגישה החליט להתפקד שוב למפלגה.

סבג נבחר לראשות עיריית נהריה לראשונה בשנת 1988 כשהיה חבר במפלגת הליכוד, אז התקיים "מהפך" מהעיר אדומה של מפלגת העבודה בה היה ראש עיר עד אותם שנים, לראש עיר נבחר ממפלגת הליכוד. בשנת 2006, מיד אחרי שנבחר לכהונה רביעית בבחירות החוזרות שהתקיימו לראשות עיריית נהריה, עזב סבג את מפלגת הליכוד והתפקד לקדימה. כיום קדימה על פי הסקרים קדימה לא עוברת את אחוז החסימה.

בפגישה נכח גם יועצו הבכיר ניסים אלפסי, יו"ר סניף הליכוד בעיר.  בסביבתו של סבג הגדירו זאת כך: "סבג חזר הביתה". כמו כן בפגישה דנו על קידומה ופיתוחה של  נהריה. נתניהו  ברך את סבג על עשייתו רבת השנים למען נהריה ותושביה והבטיח לסייע לראש העיר בהמשך פיתוח העיר וקידומה.

חזר הביתה. בנימין נתניהו, ז'קי סבג וניסים אלפסי (צילום: חיים אזולאי)

בדוק גם

"לא רק סופרמרקט, אנחנו הכל"

לפני 25 שנים פתח מונהל חמוד את מרכז המזון בירכא, תוך שהוא חורט על דגלו את טובת הלקוח. עם השנים נפתח סניף גדול יותר בנצרת עלית והרשת הפכה לחוויית הקנייה הטובה ביותר בארץ. לאחרונה, החנויות מותגו מחדש והיום הן נקראות "Merkaza" ומכילות כל מה שצריך לבית ולמשפחה. את הרשת מנהלים ילדיו של חמוד, שלא מפסיקים לחדש ואפילו חושבים על סניף נוסף, גדול יותר

כשל במזגן. הבית בשלומי (צילום כיבוי מחוז חוף)

אשה חולצה משריפה בבית בשלומי

שלושה צוותי כיבוי בפיקודו של להב אייל פינטו, פעלו בשעה 02:00 לפנות בוקר בשריפת בית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *