יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / מבזקים / 66 חודשי מאסר על שוד וגניבת טלפון

66 חודשי מאסר על שוד וגניבת טלפון

בית משפט המחוזי בחיפה גזר היום (שני) 66 חודשי מאסר בפועל על אסלאם רשיד תושב עכו בן 26 , אשר הורשע, על פי הודאתו, בעבירות של שוד, ניסיון שוד, שיבוש מהלכי משפט והפרת הוראה חוקית.

על פי כתב האישום, בו הודה הנאשם במסגרת הסדר טיעון, אשר לא כלל הסכמה לגבי העונש , עולה כי במקרה הראשון ניסה הנאשם לשדוד באלימות טלפון סלולרי מהמתלונן בזמן ששוחח במכשיר ברחוב דרך הארבעה בעכו תוך שהוא מאיים לפגוע בו.

המקרה השני התרחש שלושה ימים בלבד לאחר המקרה הראשון בטיילת בעכו, בסמוך לרחוב ההגנה 30 הבחין הנאשם במתלוננת כשהיא אוחזת בידה במכשיר פלאפון. הנאשם ניגש לעבר המתלוננת, תפס את מכשיר הפלאפון והחל למשוך אותו מידיה בחוזקה.

המתלוננת התנגדה למעשי הנאשם וניסתה למנוע ממנו לגנוב את הפלאפון. הנאשם נאבק עמה ומשך את הפלאפון מידה עד אשר המתלוננת נפלה על הרצפה ונחבלה בידיה, והנאשם נמלט מהמקום עם הפלאפון. במהלך מנוסתו, השליך הנאשם את בגדיו העליונים וזאת בכוונה למנוע או להכשיל הליך שיפוטי בדרך של בהעלמת ראיות.

בית המשפט גזר על הנאשם 54 חודשי מאסר בפועל וכן הפעלת מאסר המותנה בן 12 חודשים ובסך הכול ירצה הנאשם 66 חודשי מאסר פועל , בנוסף 15 חודשי מאסר על תנאי, ופיצוי בסך 4000 שקלים לכל אחד מהמתלוננים. .

 

 

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

משה קונינסקי צילום אלכס הובר

קונינסקי: כרמיאל צריכה תכנית אב לגיל השלישי

משה קונינסקי מתכנן  לקדם, כראש העירייה תכנית אב עירונית לאוכלוסיית הגיל השלישי בכרמיאל. המועמד לראשות עיריית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *