מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / תשעה נפגעים משאיפת כלור בבריכה בעכו

תשעה נפגעים משאיפת כלור בבריכה בעכו

בחדר המיון במרכז הרפואי לגליל מטופלים תשעה נפגעים משאיפת כלור בבריכה בעכו. המקרה אירעה בבריכה מחוממת בבית מלון בעכו. ככל הנראה נשפכה חומצה לבריכה שגרמה לריכוז גבוה של חומציות.כתוצאה צוותי כיבוי מגליל מערבי ביצעו ניטור לבדיקת רמת הריכוזיות באויר.ניתנה הוראה לסגור הבריכה עד למתן אישור עי המפעיל כי רמת החומציות ירדה למידת המותר.

לבית החולים נהריה פונו תשעה נפגעים ביניהם:  אישה בשנות ה-30, שישה גברים בגילאי22 עד 69 ושני ילדים בני 6 ו-8. מצבם קל והם סובלים משאיפת כלור. ג׳ני רומנובסקי אימו של רומן בן השמונה: ״קיבלתי טלפון ממאמן השחייה שאבוא לקחת את רומן מהחוג כי יש בעיה בבריכה. איך שנכנסתי הרגשתי ריח חזק של חומצה באוויר״.

מירי קדורה (32) נפגעה קל לאחר שחילצה את בנה אחמד בן השש ואת רומן חברו מתוך הבריכה. ״באמצע החוג היה ריח וראיתי כתם צהוב בבריכה. הילדים אמרו שיש סחרחורת ואני שהייתי סמוך למים הרגשתי בחילה. ישר משכתי את הילדים מהמים. מזל שיצאנו מזה בשלום״.

בדוק גם

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

שוק רמלה לוד [צילום: יח"צ]

צו סגירה זמני לשוק רמלה-לוד במתחם עין המפרץ

מפקד תחנת עכו סנ"צ יניב רונן הוציא צו סגירה זמני לשוק רמלה לוד במתחם עין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *