בית / גליל מערבי / ספורט גליל מערבי / תיקו שכולו הפסד: 0:0 בדרבי התחתית של עכו

תיקו שכולו הפסד: 0:0 בדרבי התחתית של עכו

דרבי התחתית של עכו נגמר בדיוק כמו שהחל, ב-0:0 מאכזב. שתי הקבוצות, עם מאמנים חדשים על הקווים (ג'קי שריקי במכבי וחוסיין עליאן באחי), הציגו משחק חלש וחסר דיוק, שתאם את מיקומן העמוק בירכתי הטבלה.

בפרקי זמן מסוימים, הפגינה אחי יתרון קל וגם שיחקה מסודר יותר, אבל מעט ההזדמנויות אליהן הגיעו שחקני שתי הקבוצות בוזבזו ברשלנות, או אם תרצו בזכות יכולת טובה של שני השוערים (דודו אפוטה ממכבי ורשואן כריים מאחי).

חלוקת הנקודה הותירה את שתי הקבוצות בחלק התחתון של הטבלה.

עכו תחתית. ניר צביאלי וחאלד אגא, מתקשים לצאת מהפלונטר (צילום: מיכה פישנזון)
עכו תחתית. ניר צביאלי וחאלד אגא, מתקשים לצאת מהפלונטר (צילום: מיכה פישנזון)

מאמן מכבי ג'קי שריקי: "למרות שאחי החזיקו יותר בכדור, הצלחנו לסגור אותם היטב ובזכות משחק הקרבה שלנו הם לא הצליחו לכבוש. השחקנים עדיין קצת חסרי ביטחון והמטרה שלי היא לעבוד על זה ולהחזיר להם את האמונה ביכולתם. בסך הכל, אני מרוצה מהנקודה שהשגנו".

מאמן אחי, חוסיין עליאן: "אני מאוכזב מהתיקו, כי הגיע לנו לנצח. היינו יותר דומיננטיים, שלטנו בקצב המשחק, הגענו להזדמנויות, אבל החמצנו. חסר לנו חלוץ שיתרגם את היתרון שלנו במשחקים לשערים וכיום זו נקודת התורפה העיקרית שלנו. אני מקווה שנצליח להחתים חלוץ שיפתור לנו את הבעיה".

במחזור הקרוב תצא מכבי עכו למשחק חוץ נגד בית"ר חיפה בעוד אחי עכו תארח בביתה את בני מנדא.

מכבי עכו נקנסה השבוע על ידי בית הדין של ההתאחדות לכדורגל בסכום של 500 שקלים, לאחר שהופיעה למשחק לפני שבועיים נגד מג'ד-אל-כרום, ללא מאמן.

כפי שפורסם בעיתון "צפון-1", הודיע המאמן אמיתי ברק על התפטרותו מיד לאחר ההפסד הביתי לעראבה (1:0), כך שאת המשחק נגד מג'ד-אל-כרום הדריך היו"ר אשר (ג'וקי) בן חמו, מאחר והוא לא הספיק לבצע רישום של המאמן החדש ג'קי שריקי.

בדוק גם

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

זכו במדליות. (משמאל לימין) חיים נהוראי ואקנין, לירון שמואל, אלעד פריאל, לוקאס חדאד וניב קחטה צילום: אלכס דר

אליפות ישראל לילדים: מעלות זכתה ב-5 מדליות

שלושה חניכי האקדמיה לאגרוף תאילנדי מעלות, הוכתרו לאלופי ישראל ו-2 נוספים זכו במדליות כסף וארד. המאמן אלכס דר: "אין ספק שעוד נשמע עליהם"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *