בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / תחנת עכו במקום הראשון בסקר שביעות רצון התושבים

תחנת עכו במקום הראשון בסקר שביעות רצון התושבים

בסקר שירות ארצי, שבחן את שביעות רצון התושבים מתפקוד המשטרה באזור מגוריהם הגיעה תחנת עכו למקום הראשון, עם הממוצע הגבוה ביותר מתוך 64 יחידות. 86% מן האזרחים שקיבלו שירות בתחנה הביעו שביעות רצון 'במידה רבה' או 'במידה רבה מאוד' מאופי השירות. הסקר התייחס להיענות שוטרי התחנה לפניות האזרחים ולתפקודם בשטח. מדובר בסקר חיצוני, שבוצע על ידי חברה פרטית. בעקבות ההישג, יוענק לתחנה פרס המפכ"ל בכנס רשמי שייערך בעוד שבועיים.

בנוסף לכך, הגיעה משטרת עכו למקום השני בארץ (והראשון במחוז חוף), במבדק פנימי של הארגון בתחום הלוחמה בפשיעה והמאבק בתאונות הדרכים לשנת 2013. זאת במסגרת תוכנית 'מפנה', הבוחנת את כלל הישגי תחנות המשטרה בארץ בתחומים כגון פשיעה, פלילים, הגשת כתבי אישום, ביצוע מעצרים, שירות לציבור, לשוטרים עצמם ועוד. מדובר בהישג משמעותי עבור התחנה שכן, גם בשנה שעברה זכתה עכו להישגים מרשימים במסגרת המדדים המשטרתיים.

תחנת עכו
דרך מפנה. פקידו המשטרה בעכו (צילום: ערן שקד)

מפכ"ל המשטרה, יוחנן דנינו אמר בתגובה להישגי התחנה כי: "בהקשר של תחנת עכו מדובר בהישג בעל חשיבות יתירה, כיוון שמדובר בעיר עם אוכלוסיה מעורבת. להגיע להישגים כאלו, באזור שכל אירוע בו הוא אירוע בעל פוטנציאל נפיצות גבוה, ראוי לציון משמעותי". תחנת עכו, בפיקודו של סגן ניצב ויקטור בוסקילה, כוללת 136 שוטרים, מתוכם 14 קצינים. בנוסף לעיר, מתפרס תחום אחריותה גם על חמש רשויות באזור: ג'דידיה-מכר, ירכא, ג'וליס, כפר יאסיף ואבו-סנאן. תוכנית 'דרך המפנה' הינה תוכנית רב-שנתית שייסד המפכ"ל עם כניסתו לתפקיד לפני שלוש שנים ולה 3 מטרות עיקריות: הגדלת סיכויי העבריין להיתפס, חיזוק אמון הציבור במשטרה והעלאת רמת השירות לתושבים. במסגרת המדד המשטרתי, זכתה גם תחנת זבולון לציון גבוה, במסגרת בדיקת תחנות גדולות בארץ.

 

בדוק גם

רינה ואלי אביבי. צילום רפרודוקציה

הלך לעולמו אלי אביבי, נשיא מדינת אכזיב

מותה של אגדה. אלי אביבי, מי שייסד והקים את מדינת אכזיב  נפטר הלילה (רביעי) בגיל …

בית הקשיש בעכו. צילום: אושרי כהן

בעקבות חשיפת בלינקר: נחתם הסכם קיבוצי בבית הקשיש בעכו

לאחר מאבק של יותר משנה וחצי, נחתם הסכם בשבוע שעבר קיבוצי פורץ דרך בין האגודה למען …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *