יום שלישי , ינואר 22 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / רשת מלונות רימונים תנהל את מלון חוף התמרים
מלון חוף התמרים עכו
מלון חוף התמרים עכו (צילום: יח"צ)

רשת מלונות רימונים תנהל את מלון חוף התמרים

שחקן חדש מצטרף בקרוב לשחקן ותיק וגדול בתחום המלונאות בצפון. השבוע חתמו בעלי מלון חוף התמרים בעכו, צביקה ואורית אולשביצקי, ורשת מלונות רימונים על הסכם להעברת הניהול לידי הרשת. לאחר 32 שנים של ניהול אינטנסיבי החליטה משפחת אולשביצקי להעביר את הניהול השוטף של בית המלון הוותיק לידי הרשת, אולם היא תמשיך להיות הבעלים הבלעדית שלו. הסכם הניהול מותנה בקבלת אישור מהממונה על ההגבלים העסקיים להתקשרות הצדדים בהסכם הניהול.

על פי ההסכם, רשת רימונים תנהל גם את מרכז הכנסים והאירועים ואת הקאנטרי קלאב הצמודים למלון. במסגרת הסכם הניהול, תפתח רימונים תכנים חדשים ועדכניים בכל מה שנוגע ללינות (אורחים), הקאנטרי קלאב (מועדון חברים) ומרכז הכנסים והאירועים.

 "התפתחנו כמשפחה בתוך העסק ואהבנו כל רגע. כרגע אנחנו מתרגשים מהצעד הזה, מהשינוי המתהווה, אבל בטוחים שעשינו מהלך נכון לחברה שלנו. רימונים היא רשת חזקה, גדולה ואיכותית עם כוח שיווקי ויש לנו כימיה מאוד טובה איתם. אנחנו מאוד אוהבים את הצפון ומחוברים אליו. נמשיך להיות הבעלים של המלון בתקווה שהדור הבא ימשיך ליהנות מהפירות" אורית אולשביצקי

מלון חוף התמרים עכו
מלון חוף התמרים עכו (צילום: יח"צ)

בתכנון: יותר חדרים
מלון חוף התמרים הוקם בשנת 1976 על ידי אביו של צביקה, אברהם אולשביצקי, ביחד עם שותפו צבי שרף ז"ל. למעט החמש השנים הראשונות, בהן נוהל המלון על ידי משפחת שרף, משנת 1982 ועד היום המלון מוחזק ומנוהל בבלעדיות על ידי משפחת אולשביצקי.

כיום מונה מלון חוף התמרים 125 חדרים, בריכות שחייה, מועדון כושר, מרכז בריאות וספא, מתחמי ספורט, חוף רחצה, מדשאות ענק ועוד. לדברי צביקה אולשביצקי, הצעד הטבעי הבא שכבר קורם עור וגידים בימים אלה הוא הרחבת המלון ל-350 חדרים. "מן הסתם עכשיו יתפנה לנו זמן ונוכל לעבוד על הפרויקט ביתר שאת", אומר אולשביצקי, "אנחנו כבר בקשר מול ועדות התכנון השונות, ואני מקווה שתוך זמן קצר נביא את התוכנית לידי אישור ובהמשך גם למימוש. אני מעריך שהאישורים לפרויקט ההרחבה יגיעו תוך שנתיים".

 "בחודשים האחרונים שיתפתי את העובדים בכך שמתנהלים מגעים בנוגע למהלך וייתכן שביום מסוים זה יגיע לכדי חתימה. כינסתי אותם בתדירות של אחד לחודש ועידכנתי איפה המצב עומד. גם ביום של החתימה כינסתי אותם והודעתי להם מה עומד לקרות. העובדים פשוט יעברו לעבוד בחברה אחרת" צביקה אולשביצקי

הכתבה המורחבת תפורסם מחר ב"צפון -1 ו"הד הקריות 

בדוק גם

עיריית קרית ביאליק. צילום: דורון גולן

יישומים חדשים במוקד העירוני בקרית ביאליק

במסגרת הפיכתה של קרית ביאליק לעיר חכמה, מפעיל  המוקד העירוני שני יישומים המאפשרים לייעל את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *