מבזקים
בית / בחירות מקומיות 2013 / מתמודדים לראשות עיר / רפאל לוזון: מנהיגות עם ערכים ובגובה העיניים

רפאל לוזון: מנהיגות עם ערכים ובגובה העיניים

חיזוק תנועות הנוער. רפאל לוזון (צילום: יח"צ)
חיזוק תנועות הנוער. רפאל לוזון (צילום: יח"צ)

מקצוע: מנהל מרכז קהילתי תקוותנו בנהריה, סגן ראש עיריית עכו בתואר (ללא שכר).

סיעה: הבית היהודי – תקומה לעכו.

רזומה: בעשר השנים האחרונות אני משמש כחבר מועצת עיר ובחמש השנים האחרונות בסגן ראש עיר בהתנדבות. לפני כניסתי למועצת העיר שימשתי כיו"ר סניף הליכוד בעיר.

מצע: כאשר נהיה בהנהגת העיר נפעיל את התוכנית "טב לעכו" אשר אמורה לגעת בכל נקודות החולשה בעיר. ראשית חיזוק החינוך בעיר, תוספת תקציב משמעותית למערכת החינוך בכדי להביא את העיר להיות מובילה בתחום החינוך. טב להתיישבות, כחלק מתפישת העולם שלנו – נדאג להביא אוכלוסיות חזקות לעיר. נעודד שכונות ייעודיות בעיר ונעודד אוכלוסייה חזקה לגור במרכז העיר. טב לעסקים – חיזוק בתי העסק המקומיים ומרכזי המסחר במרכז העיר. הקמת מרכז מסחר במזרח העיר. טב לנוער – חיזוק תנועות הנוער הפועלות בעיר והקמת מרכזי פנאי לנוער. ומעל הכל לבנות עיר שהתושב יהיה גאה בה ויהיה חלק מקבלת ההחלטות ומביצוען.

על העיר: עכו עברה ב-10 השנים האחרונות שינוי גדול מאוד בצד הפיזי, אבל לצערנו השינוי הוא שינוי טקטי ונקודתי ולא שינוי אסטרטגי שמצליח להביא את העיר למקומה הראוי, להיות העיר המרכזית של הגליל.

הדבר הראשון שאעשה אם וכאשר אבחר: הקמת מרכז all in one למתעניין לגור בעיר עכו. מרכז שמתחיל ממתן מידע על העיר, נותן סיוע בקליטה, בתעסוקה ובשיבוץ הילדים במערכת החינוך בעיר, לצד ליווי מול המערכות העירוניות בכדי להביא להתאקלמות מושלמת בעיר.

מילה טובה: כולם ראויים.

דבר האשה, גרציה לוזון: "הרגישות והנכונות לשמוע ולעזור לכל אדם היא התכונה המרכזית של רפאל. מתוך כך אני בטוחה שניהול העיר יהיה מתוך ראייה כללית ונוגעת לכל תושב ולא מתוך ראייה צרה. כמות הטלפונים הפונים אליו לסיוע בכל תחום והסבלנות בה הוא עונה לכל אחד היא ייחודית לו".

בדוק גם

אריק נג'ר ובבר דהן (צילום אדריאן הרבשטיין)

טופז זה מותג

הם נמצאים במטבח בכל אירוע ולא יעזבו עד אחרון הסועדים, נוסעים לתערוכות עיצוב בעולם, מתכננים מהפך באולם טופז הוותיק  ונזכרים איך יצרו מהפכה קולינרית חסרת תקדים בשוק האירועים. בבר דהן ואריק נג'ר הבעלים של אולמי טופז וטופז על הים יישארו לעוד הרבה שנים ובאוגוסט 2019 הם מתכננים מהפך.  או כמו שכולם אומרים: "מילה של בבר זאת מילה"

IMG-20180304-WA0018

המשטרה: פיגוע הדריסה בעכו על רקע לאומני

שלושה פצועים בפיגוע דריסה בעכו. הנהג נוטרל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *