בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / רב שהותקף על ידי נערים בעכו: "הלכתי הביתה מבויש בלי כובע ובלי כיפה"

רב שהותקף על ידי נערים בעכו: "הלכתי הביתה מבויש בלי כובע ובלי כיפה"

ארבעה רבנים מעכו הותקפו במהלך השנה האחרונה בעיר. הרבנים הם: הרב אברהם סמדג'ה, הרב יחיאל אסייג, הרב מסעוד ביטון והאחרון הרב יחיאל דנינו. ביום חמישי שעבר, בשעה 23:00, הותקף הרב יחיאל דנינו על ידי שני נערים, בני מיעוטים, בעת שיצא מהכולל בבית הספר בית יעקב, שבו הוא מלמד. שני הצעירים החלו ללעוג לו, הסירו מראש את הכובע ואת הכיפה מהראש והתלוצצו ביניהם. הרב דנינו הגיש תלונה במשטרה. השבוע נערך מסדר זיהוי, טרם נעצרו חשודים.

הרב דנינו, 57, אב לשמונה ילדים, מספר: "יצאתי מבית המדרש לשיעור. קצת אחרי שיצאתי, בשביל של הכולל של אגודת ישראל לכיוון בית הכנסת הגדול עברו שלושה צעירים, להערכתי הם בני 14- 16. עברתי ביניהם. הצעיר מביניהם קפץ ולקח לי את המגבעת ואת הכיפה והשליך אותן בחצר של בית הכנסת הגדול. אחד מהם אמר לי: 'תן לי 10 שקלים בשביל הכובע'. אחר כך הם תפסו לי בזקן. הלכתי הביתה מבויש בלי כובע ובלי כיפה. זו היתה השפלה. לא שמעתי עד כה גינוי מאף אחד. הגשתי תלונה במשטרה והוזמנתי למסדר זיהוי. זה היה באותו היום שבו הרגו את רמטכ"ל החמאס".

הכתבה המורחבת ביום שישי בעיתון צפון 1

בדוק גם

המטרה: לקבל הכרה כגן מוכר ורשמי. חברי "חיים ביחד" צילום: אדריאן הרבשטיין

גן שלנו מה נחמד הוא

ב-2 בספטמבר ייפתח בקיבוץ עברון גן דו לשוני, ראשון מסוגו בחברה הקיבוצית ובגליל המערבי. ילמדו בו שמונה ילדים יהודים מהקיבוץ ושמונה ילדים ערבים מהכפר מזרעה הסמוך. מאחורי היוזמה עומדת עמותה, שחבריה יהודים וערבים, מאמינים שאפשר גם אחרת ושהשלום מתחיל בתוכנו

המרכז הרפואי זיו - צילום המרכז הרפואי זיו

התפרצות העכברת; "אם יש חשד לבוא להיבדק"

חשש לקיומה של מחלת הלפטוספירוזיס Leptospirosis (עכברת ) במקורות מים טבעיים, ברמת הגולן. תשעה בני אדם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *